В Україні відбувся конкурс з нейронаук!

28 березня 2013 року у Донецьку в межах Всеукраїнської біологічної олімпіади серед учнів відбувся конкурс з нейронаук "Нейро-2013", участь у якому взяли 65 юних біологів з різних регіонів України.

Конкурс "Нейро-2013" є складовою частиною Міжнародного змагання International Brain Bee Competition, заснованого в американському університеті штату Меріленд (США) у 1998 році. Конкурс проводять у 26 країнах світу під егідою провідних університетів та товариств нейронаук. Мета проведення конкурсу — мотивування учнів до вивчення нервової системи, зацікавлення майбутніх дослідників і лікарів проблемами дослідження головного мозку та лікування неврологічних захворювань.

Організаторами "Нейро-2013" в Україні стали Громадська організація "Ноосфера" та Українське товариство нейронаук за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

Учасникам конкурсу запропонували виконати різнопланові завдання щодо будови та функціонування нервової системи людини, а також найбільш поширених неврологічних хвороб.

Журі, під керівництвом доцента Навчально-наукового центру "Інститут біології" Київського національного університету, кандидата біологічних наук Наталії Скрипник, нагородило кращих учасників дипломами та пам'ятними подарунками. Абсолютним переможцем стала учениця Української гімназії № 1 м. Івано-Франківська — Ірина Репетило, яка у вересні 2013 року братиме участь у Міжнародному конкурсі, що проводитиметься  в Австрії. Усі учасники конкурсу отримали вітальні листи від ректора КНУ імені Тараса Шевченка, академіка Леоніда Губерського.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12220

Екологічне виховання дошкільників

Як організувати екологічне виховання в дитячому садку, форми роботи з дошкільниками, поради вихователям та інструменти екологічного виховання
84424

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62223

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді