В Україні відбувся конкурс з нейронаук!

28 березня 2013 року у Донецьку в межах Всеукраїнської біологічної олімпіади серед учнів відбувся конкурс з нейронаук "Нейро-2013", участь у якому взяли 65 юних біологів з різних регіонів України.

Конкурс "Нейро-2013" є складовою частиною Міжнародного змагання International Brain Bee Competition, заснованого в американському університеті штату Меріленд (США) у 1998 році. Конкурс проводять у 26 країнах світу під егідою провідних університетів та товариств нейронаук. Мета проведення конкурсу — мотивування учнів до вивчення нервової системи, зацікавлення майбутніх дослідників і лікарів проблемами дослідження головного мозку та лікування неврологічних захворювань.

Організаторами "Нейро-2013" в Україні стали Громадська організація "Ноосфера" та Українське товариство нейронаук за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

Учасникам конкурсу запропонували виконати різнопланові завдання щодо будови та функціонування нервової системи людини, а також найбільш поширених неврологічних хвороб.

Журі, під керівництвом доцента Навчально-наукового центру "Інститут біології" Київського національного університету, кандидата біологічних наук Наталії Скрипник, нагородило кращих учасників дипломами та пам'ятними подарунками. Абсолютним переможцем стала учениця Української гімназії № 1 м. Івано-Франківська — Ірина Репетило, яка у вересні 2013 року братиме участь у Міжнародному конкурсі, що проводитиметься  в Австрії. Усі учасники конкурсу отримали вітальні листи від ректора КНУ імені Тараса Шевченка, академіка Леоніда Губерського.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Вступна кампанія 2025: що потрібно знати вже зараз

За якими правилами відбуватиметься вступна кампанія 2025 року, що зміниться у державній підсумковій атестації (ДПА), як держава планує з допомогою НМТ 2025 вдовольнити потреби ринку праці? Читайте далі
37

Комплекси вправ ранкової гімнастики для дітей

Пропонуємо комплекси вправ ранкової гімнастики для різних вікових груп дошкільників. Зможете скористатися інфографікою, щоб зацікавити дітей та формувати у них звичку до фізичної активності.
54

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді