Протягом 22—28 червня у Києві буде проведено «Тиждень з основ безпеки життєдіяльності», у рамках якого буде звернено увагу на питання збереження здоров’я та вибору моделі поведінки у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.
З 22 по 28 квітня 2013 року у Києві буде проведено «Тиждень з основ безпеки життєдіяльності», повідомляє Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого комітету Київської міської ради.
Захід відбудеться за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Головного управління ДСНС України у місті Києві.
Метою проведення «Тижня з основ безпеки життєдіяльності» є набуття підростаючим поколінням навичок свідомого ставлення до збереження здоров’я та життя, відповідного реагування у надзвичайних ситуаціях.
Планується залучити дітей до масово-роз’яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності. Зокрема, пропонується відвідати відкриті уроки, вікторини, театралізовані вистави з правил пожежної безпеки, бесіди з дітьми на тему поведінки на водоймах, у транспорті та під час негоди.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?