Тиждень з основ безпеки життєдіяльності

Протягом 22—28 червня у Києві буде проведено «Тиждень з основ безпеки життєдіяльності», у рамках якого буде звернено увагу на питання збереження здоров’я та вибору моделі поведінки у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

З 22 по 28 квітня 2013 року у Києві буде проведено «Тиждень з основ безпеки життєдіяльності», повідомляє Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого комітету Київської міської ради.

Захід відбудеться за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Головного управління ДСНС України у місті Києві.

Метою проведення «Тижня з основ безпеки життєдіяльності» є набуття підростаючим поколінням навичок свідомого ставлення до збереження здоров’я та життя, відповідного реагування у надзвичайних ситуаціях.

Планується залучити дітей до масово-роз’яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності. Зокрема, пропонується відвідати відкриті уроки, вікторини, театралізовані вистави з правил пожежної безпеки, бесіди з дітьми на тему поведінки на водоймах, у транспорті та під час негоди.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді