Школярів ОАЕ возитимуть «розумними» автобусами

З наступного навчального року в ОАЕ курсуватимуть автобуси, обладнані супутниковими системами. Їх будуть використовувати для перевезення школярів. За допомогою таких автобусів батьки зможуть регулярно перевіряти, де знаходиться транспорт та що відбувається всередині.

З нового навчального року в ОАЕ використовуватимуть «розумні автобуси», оснащені системами супутникового спостереження. Відтепер батьки зможуть перевіряти маршрути транспорту та у режимі онлайн дізнаватися, що відбувається всередині.

«Нова програма «Розумний автобус» від компанії Emirates Transport запроваджує нові стандарти у системі транспортування школярів, пропонуючи відео-, аудіоспостереження, відстежування маршруту та пряму взаємодію з батьками. Системи стеження дозволять посилити безпечність шкільних автобусів, краще планувати маршрут, збільшуючи ефективність перевезення, а також оперативно повідомити операторам про поломку, ДТП чи іншу надзвичайну ситуацію, а батькам — про зміни часу відвезення чи повернення дітей тощо», — йдеться у повідомленні.

«Розумний автобус»  — перша подібна програма у країнах Перської затоки. Вона стартувала у понеділок і реалізується за державні кошти. Її ініціатором став міністр освіти ОАЕ та голова Emirates Transport Хумейд Мохамед Аль Катамі.

Вже з вересня 2013 року 3,2 тис. шкільних автобусів обладнають передовими системами стеження (GPS-трекерами). До кінця наступного року планується встановити їх на решті шкільних автобусів та запустити спеціальний веб-сайт для батьків. Кожен автобус обладнають 12 відеокамерами, чотири з яких встановлять ззовні і вісім — всередині. Крім того, учні матимуть електронні бейджі, які активуватимуться кожного разу під час посадки в автобус. Вони допоможуть батькам визначити точне місцезнаходження кожної дитини.

Пропозиція «Розумний автобус» є дійсною і для приватних шкіл, автобуси яких частково обладнані відеокамерами і системами стеження.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62008

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12182

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді