На Сумщині діє програма «Дитячі меблі Лебединщини»

У Сумській області реалізовується регіональна програма, спрямована на забезпечення освітніх закладів дитячими меблями. Її здійснення планується до 2015 року.

Сумщина вирішує проблему забезпечення освітніх закладів регіону дитячими меблями.

В області діє спеціальна програма «Дитячі меблі Лебединщини». Її здійснення планується до 2015 року.

Вже на сьогодні дитячими меблями забезпечили низку сільських закладів освіти, про що повідомила начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Дудченко.

Зокрема, за кошти обласного бюджету було придбано 5 комплектів дитячих меблів (5 столів та 20 стільців) на суму 5,5 тис. грн. для Межирицького  дитячого дошкільного закладу «Берізка», по 5 шаф для роздягальні для Бишкінського та Московськобобрицького НВК на загальну суму 12,5 тис. грн. За кошти Рябушківської сільської ради для дошкільників місцевого навчального закладу придбано 10 двохярусних ліжок, 11 столів, 36 стільців на суму 19,8 тис. грн.

Програма забезпечила Василівський ясла-сад  «Дзвіночок» дитячими меблями на суму 11,5 тис. грн.; за рахунок позабюджетних надходжень — Будильський НВК (на 4,0 тис. грн.), Павленківський НВК (на 1,1 тис. грн.), Межиріцький ДНЗ «Берізка» (на 8,0 тис. грн.).

Виконання зазначених заходів програми дозволило забезпечити дошкільні навчальні заклади меблями, які відповідають віковим параметрам дітей та гігієнічним вимогам. Це сприяє створенню належних умов для виховання дітей у дошкільних навчальних закладах.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9715

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31357

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
20650

Загартування дітей в дитячому садку

Загартування дітей дошкільного віку вимагає обережного підходу й відповідального ставлення. Під час гартувальних процедур дотримуйтеся загальних принципів
10865

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді