У Севастополі пропонують запровадити факультативний курс православної культури. Перші уроки міська влада планує провести у храмах Севастополя. Надалі передбачається створення мережі недільних шкіл.
Заступник голови Севастопольскої міської державної адміністрації Сергій Савенков повідомив про можливе введення факультативного курсу православної культури.
«Перші такі уроки могли б відбуватись у храмах Херсонес та інших храмах Севастополя. Є також необхідність у наданні Церкві допомоги у створенні недільних шкіл», — зазначив посадовець.
На його думку, 1025-річчя Хрещення Русі є унікальною можливістю для керівництва міста об’єднати людей навколо християнських цінностей та моралі. Держслужбовець зауважив, що у майбутньому це нововведення може стати платформою для формування гуманітарної політики держави.
С. Савенков вважає, що запровадження курсу православної культури у Севастополі та Херсонесі є символічним, адже саме звідси свого часу розпочалося поширення християнства у Київській Русі.
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.