Переможців конкурсу художників від напряму «Експертус Освіта» нагороджено!

22 травня 2013 року було оголошено результати проведеного напрямом «Експертус Освіта» конкурсу художників на найкращу ілюстрацію до літературного твору для дітей. Представники напряму зустрілися і поспілкувалися з переможцями та лауреатами конкурсу.

22 травня 2013 року стали відомими імена переможців та лауреатів Конкурсу художників на найкращу ілюстрацію до літературного твору, який тривав з 10 квітня по 10 травня 2013 року.

За результатами Конкурсу переможне перше місце посіла Дарина Дзюбак, студентка Мистецького інституту художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі. Друге місце поділили між собою Маргарита Оболєнцева, студентка цього самого інституту, та Яна Гасіковська, студентка Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Трійку лідерів замикає Надія Літавська, випускниця Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету В. Стефаника.

Лауреатами Конкурсу стали: Наталія Єщенко, Ілона Сидорко, Олександр Семенюк, Євгенія Терентьєва, Алія Насирова, Алла Потьомкіна та Олена Руснак. Лауреатів відзначили почесними дипломами від Експертус.

Про те, як відбувалося нагородження переможців та лауреатів, розкажуть світлини.

Переможниця Дарина Дзюбак мріє стати мультиплікатором і у майбутньому робити мультфільми на рівні міжнародних студій. Дівчина вважає, що для досягнення своєї цілі необхідно кожного дня вдосконалюватися. Вона вивчає відповідні новітні програми та вигадує власних персонажів. Кредо Дарини — «Моя місія — робити світ кращим».

Яна Гасіковська, яка посіла почесне друге місце, більше концентрує увагу на деталях. Вона отримує неабияке задоволення від малювання  різноманітних орнаментів. «Я читаю казку і одразу з’являються ідеї. Беру предмети у руки і малюю», — зазначила переможниця. Дівчина мріє бути щасливою та займатися улюбленою справою.

Володарка ще одного другого місця, Маргарита Оболєнцева, надає перевагу малюнкам «від руки», академічній творчості та живопису. Вона прагне навчитися мистецтва каліграфії. Із самого дитинства художниця любила роздивлятися ілюстрації казок. «Ілюстрація відіграє важливу роль. Розглядати її можна годинами. Вона дає змогу перенестися у казку», — впевнена Маргарита. Дівчина прагне стати відомим дизайнером, ілюстратором і, можливо, викладачем живопису.

Надія Літавська ще у дитинстві робила маленькі книжечки, в яких малювала цілі історії. Дівчину надихають навколишній світ і природа. Вона мріє стати ілюстратором. «Творчість — це щось добре. Ти маєш вкладати позитив, щоб своєю роботою викликати гарний настрій у людей».

Щиро вітаємо переможців Конкурсу і бажаємо їм натхнення та реалізації усіх творчих планів!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Інтерактивні методи навчання

У чому полягає інтерактивне навчання та які методи використовувати в роботі з дошкільниками, учнями й педагогами. Принципи, завдання, класифікації, приклади
198618

Ігри з дітьми на відпочинку

Нові ігри з конструктором, доміно, кубиками, у які цікаво грати дітям і дорослим. Консультація для батьків дошкільників
6256

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді