Українські школярі здобули перемогу на конкурсі I-SWEEEP

Двоє українських школярів перемогли у фіналі Міжнародного конкурсу I-SWEEEP — інноваційної виставки наукових проектів. Представлені проекти були високо оцінені членами журі.

Два переможці національного етапу Міжнародного конкурсу I-SWEEEP представили Україну у фіналі конкурсу, який відбувся у Х’юстоні (США).

Як повідомляє Міністерство освіти і науки України, цьогоріч у Міжнародній Олімпіаді Проектів на тему стабільного Світу (I-SWEEEP) взяли участь 560 учнів із 68 країн світу та 41 штату США, які представляли 393 проекти.

Авторитетне журі високо оцінило проекти учасників з України, які стали призерами конкурсу.

Друге місце посіла Христина Ганзюк (м. Хмельницький) з проектом «Сапоніт — новий мінеральний сорбент багатогалузевого використання».

Станіслав Лавриненко (м. Дніпропетровськ) виборов третє місце за проект «Темплантний синтез на пінонікелю як спосіб виготовлення високоефективного окиснонікелевого електрода гібридного суперконденсатора».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27857

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47530

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39078

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42296

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді