У Німеччині вилучено найдовше слово німецької мови, яке складається з 63 літер. Термін, що позначав закон землі Мекленбург — Передня Померанія, відтепер вважатиметься неіснуючим через скасування закону.
Зміни в законодавстві землі Мекленбург — Передня Померанія призвели до того, що з німецької мови вилучили слово з 63 літер.
Термін, що складався з 7 частин, позначав місцевий «Закон про передачу зобов'язань контролю над маркуванням яловичини». Його було прийнято в Мекленбурзі у 1999 році з метою попередження поширення коров’ячого сказу.
Слово Rindfleischetikettierungsuberwachungsaufgabenubertragungsgesetz офіційно було визнано найдовшим у німецькій мові.
Як зазначає видання Spiegel Online через скасування закону його назва перестане функціонувати, а отже не зможе вважатися існуючим.
У тлумачні словники німецької мови це слово так і не ввійшло, хоч визнавалося лінгвістами. За словами представника видавництва Duden, яке випускає найбільш авторитетний словник німецької мови, попередньо для внесення слова у словник необхідно визначити частоту його вживання.
Відтепер найдовшим у німецькій мові є слово Kraftfahrzeug-Haftpflichtversicherung (36 літер), що перекладається як «обов'язкове страхування відповідальності власників транспортних засобів».
Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
Ознайомтеся зі змістом та основними вимогами Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти. Акцентуємо увагу на тому, що потрібно знати керівнику закладу
З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок