Діти потребують дві склянки молока щодня — вчені

У результаті досліджень, що тривали з 2008 по 2010 роки, вчені з Канади з’ясували: дві склянки молока на день гарантують для дитини найвищий рівень вітаміну D, який відповідає за здоров'я кісток.

У результаті проведених досліджень учені з St. Michael's Hospital (м. Торонто, Канада) з’ясували, що у дітей, які вживають дві повні склянки молока щодня, відзначається найвищий рівень вітаміну  D, який забезпечує здоров’я кісток.

Учені уважно дослідили рівень вітаміну D і заліза у 1300 дітей віком від 1 до 5 років. Спостереження тривали з 2008 по 2010 роки. Вони показали, скільки молока потрібно дитині кожного дня.

«Тепер ми знаємо, що кращим варіантом будуть дві чашки на день. При перевищенні цієї дози рівень вітаміну D зростає, що не приносить особливої додаткової користі здоров'ю малюка, а ось запаси заліза скорочуються», — зазначив автор дослідження доктор Джонатон Макгуайр.

Окрім того, вчені з’ясували, що діти з темною пігментацією шкіри в зимові місяці мають понижений рівень вітаміну D. Але науковці не рекомендують збільшувати прийом молока через вірогідність зниження кількості заліза в організмі. У таких випадках вони радять стабілізувати рівень вітаміну D, приймаючи вітамінні добавки.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9717

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31359

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
20652

Загартування дітей в дитячому садку

Загартування дітей дошкільного віку вимагає обережного підходу й відповідального ставлення. Під час гартувальних процедур дотримуйтеся загальних принципів
10868

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді