У Вінницькій області провели акцію «Індивідуальна творча справа «Мій найкращий перший зошит». У ній взяли участь першокласники регіону. Акція була спрямована на розвиток корисних навичок та комунікативних умінь школярів.
У Вінницькій області підсумували результати акції «Індивідуальна творча справа «Мій перший найкращий зошит», що проводилася у рамках реалізації Державного стандарту початкової загальної освіти, обласного проекту «Я — першокласник».
Мета акції — забезпечення можливостей для підвищення самооцінки, розвитку навичок саморегуляції емоційних станів, комунікативних умінь, повідомляє Міністрество освіти і науки України.
Учасниками стали майже 15 тис. першокласників усіх загальноосвітніх закладів області.
Школярам було запропоновано самоутвердитися в колективі за допомогою зустрічі-гри «Будемо знайомі», набути позитивної самооцінки (виставка малюнків «Мій автопортрет», бесіда «Розкажи про себе»), презентувати свої добрі справи на акції «Буде наша ялинонька жити», «Я простягаю руку допомоги», «Дивись не забудь:людиною будь».
Результати акції було підсумовано на урочистостях «Мій перший найкращий зошит — мій перший успіх». Кожен першокласник презентував свій творчий доробок та отримав диплом. Окрім того, за творчий підхід до організації та проведення акції було оголошено подяку 500 вчителям початкових класів.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?