Українець став переможцем XIV Міжнародного конкурсу піаністів імені Вана Кліберна

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Українець Вадим Холоденко переміг на Міжнародному конкурсі піаністів імені Вана Кліберна. Його відзначили нагородою за краще виконання камерної музики та краще прем’єрне виконання музичного твору.

Вадим Холоденко отримав перший приз на Міжнародному конкурсі піаністів імені Вана Кліберна, який завершився учора у місті Форт-Уорт (штат Техас, США).

Окрім першого призу, 26-річний піаніст був відзначений нагородою за краще виконання камерної музики, а також — за краще прем’єрне виконання музичного твору.

Другий приз конкурсу цього року отримала італійка Беатріче Рана, а третій — китаєць Шон Чен.

Вадим Холоденко розпочав свою професійну кар’єру в Києві: спочатку закінчив Київську спеціальну музичну школу імені Лисенка (клас Наталії Гріднєвої), а потім — Національну музичну академію України (клас Бориса Федорова). Згодом Вадим переїхав до Москви, де навчався у Московській державній консерваторії імені Чайковського (клас Віри Горностаєвої).

Нині Вадим Холоденко — один з найвідоміших сучасних молодих піаністів. Він активно співпрацює з Юрієм Башметом, Володимиром Співаковим та іншими видатними диригентами, виступає з гастролями у багатьох країнах світу — зокрема, в Австрії, Китаї, Чехії, Фінляндії, Італії, Швейцарії, Росії, Сполучених Штатах Америки.

Слід зазначити, що Міжнародний конкурс піаністів імені Вана Кліберна цього року вперше проходив без свого засновника — видатного піаніста сучасності, переможця першого Міжнародного конкурсу імені Чайковського Вана Кліберна — і був присвячений його пам’яті. Подробиці щодо Міжнародного конкурсу піаністів імені Вана Кліберна див. на офіційному сайті.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення

Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11536

Дидактичні ігри для дітей

Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275526

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22094

Документи асистента вчителя у роботі з учнями з особливими освітніми потребами

Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
264540

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді