Британський учений на ім’я Кліфф Арнолл вивів формулу, що визначила найщасливіший день у році — 21 червня. За його підрахунками кількість позитивних чинників у цей день досягає максимуму.
Кліфф Арнолл, учений з Великої Британії, визначив найщасливіший день року.
Згідно з його формулою 21-го червня кількість позитивних чинників, що поліпшують настрій людини, досягає максимуму, повідомляють іноземні ЗМІ.
Формула щастя виглядає так: O + (NхS) + Cpm/T + He, де О — можливість проводити час на відкритому повітрі, N — спілкування з природою, S — соціальна взаємодія, Cpm — дитячі спогади про літо та позитивні думки, Т — температура за вікном і, нарешті, He — передчуття вихідних.
Для того щоб визначити найщасливіший день у році, Кліфф Арнолл вставив усі ці чинники у своє рівняння.
Учений не обійшов увагою і найдепресивніший день року. На його думку, він припадає на понеділок наприкінці січня і неофіційно називається Blue Monday (Сумний понеділок).
У цьому випадку британець враховував такі чинники, як холодна зимова погода, борги, що залишилися після святкування Різдва, та сумний настрій після закінчення новорічних свят.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?