«Дистанційне навчання в навчальному закладі» (№ 06/2013)

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Побачив світ червневий номер щомісячного журналу «Заступник директора школи», присвячений питанням дистанційного навчання в навчальному закладі. Пропонуємо ознайомитися з його змістом.

Червневе число журналу «Заступник директора школи» ознайомлює своїх читачів з особливостями дистанційного навчання у сучасній школі.

У статті «Дистанційне навчання в загальноосвітніх навчальних закладах» визначено мету та завдання дистанційного навчання. Описано процес запровадження дистанційного навчання. Охарактеризовано форми і види дистанційних навчальних занять, а також особливості навчально-виховного процесу.

Стаття «Інтернет-ресурс як необхідна умова дистанційного навчання обдарованих учнів» ознайомлює читача з особливостями використання сайту в роботі з обдарованими учнями. У ній подано: приклади тренувальних і контрольних вправ із відповідями для перевірки рівня засвоєння учнями навчального матеріалу, розміщеного на сайті і вивченого під час уроків; сценарій дистанційного уроку «Let’s do shopping!»; приклад інструкції щодо засвоєння навчального матеріалу

«Використання сучасних виховних технологій» подає характеристику видів виховних технологій та інформацію про довгострокові проекти, реалізовані з 5-го до 11-го класу; пам’ятку для вчителів «Умови ефективної реалізації колективних творчих справ».

У номері охарактеризовано діяльність заступника директора з навчально-виховної роботи загальноосвітнього навчального закладу в серпні та зазначено нормативно-правові документи, які є підставою для виконання тих або тих видів діяльності заступника директора.

Про все це та про іншу важливу, актуальну та цікаву інформацію дізнавайтеся зі сторінок щомісячного спеціалізованого журналу «Заступник директора школи».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Освітня субвенція у 2025 році: який розподіл коштів

Освітня субвенція — це один із трансфертів, що отримують місцеві бюджети з державного бюджету на спільні цільові програми. Про обсяги освітньої субвенції та перелік витрат, на які можна витрачати кошти субвенції — у цьому огляді.
4121

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді