Дитячі садки Києва перевірять на відповідність санітарно-гігієнічним нормам. До 15 серпня буде проведено додатковий інструктаж та атестацію працівників, що забезпечують процес харчування у дошкільних навчальних закладах.
У Києві перевірять усі дитячі садки міста на відповідність санітарно-гігієнічним нормам.
Про це повідомила керівник Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації Оксана Добровольська.
Загалом на балансі міста перебуває 477 дитячих садків.
Крім того, до 15 серпня для працівників, які займаються організацією процесу харчування у дитячих садках, буде проведено додатковий інструктаж з техніки безпеки та атестацію.
«Зокрема, це стосується комірників, які приймають продукти, кухарів, які готують їжу для дітей, та медичних сестер, які перевіряють якість харчування. До 15 серпня усі ці працівники мають скласти відповідну атестацію на організацію харчування у дитячих садках», — зазначила керівник Департаменту.
Нагадаємо, що перевірки ДНЗ спричинені випадком отруєння дітей у дитячому садку № 455 у Дніпровському районі Києва. 19-20 червня 40 дітей та одного співробітника шпиталізували до інфекційних відділень медзакладів столиці з гострою кишковою інфекцією.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?