На дитячі садки Києва чекає перевірка

Дитячі садки Києва перевірять на відповідність санітарно-гігієнічним нормам. До 15 серпня буде проведено додатковий інструктаж та атестацію працівників, що забезпечують процес харчування у дошкільних навчальних закладах.

У Києві перевірять усі дитячі садки міста на відповідність санітарно-гігієнічним нормам.

Про це повідомила керівник Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації Оксана Добровольська.

Загалом на балансі міста перебуває 477 дитячих садків.

Крім того, до 15 серпня для працівників, які займаються організацією процесу харчування у дитячих садках, буде проведено додатковий інструктаж з техніки безпеки та атестацію.

«Зокрема, це стосується комірників, які приймають продукти, кухарів, які готують їжу для дітей, та медичних сестер, які перевіряють якість харчування. До 15 серпня усі ці працівники мають скласти відповідну атестацію на організацію харчування у дитячих садках», — зазначила керівник Департаменту.

Нагадаємо, що перевірки ДНЗ спричинені випадком отруєння дітей у дитячому садку № 455 у Дніпровському районі Києва. 19-20 червня 40 дітей та одного співробітника шпиталізували до інфекційних відділень медзакладів столиці з гострою кишковою інфекцією.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43119

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4030

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26477

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді