Президент України схвалив Національну стратегію розвитку освіти на період до 2021 року. В Указі № 344/2013 охарактеризовано основні шляхи реалізації ідей та поглядів на розвиток освіти. Протягом місяця Кабінет міністрів має затвердити відповідний план заходів.
Президент України Віктор Янукович підписав Указ № 344/2013 від 25 червня 2013 року «Про Національну стратегію розвитку освіти в Україні на період до 2021 року».
Як повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента, метою стратегії є підвищення якості й конкурентоспроможності освіти в нових економічних і соціокультурних умовах, а також прискорення інтеграції України у європейський освітній простір.
Національна стратегія складається з восьми розділів. Документ характеризує шляхи реалізації ідей, закладених Національною стратегією розвитку освіти.
Передбачається, що реалізація Національної стратегії забезпечить підвищення якості вітчизняної освіти та інноваційний розвиток відповідно до світових стандартів.
Протягом місяця Кабінет Міністрів має розробити та затвердити план заходів для реалізації завдань Національної стратегії.
Нагадаємо, що документ було розглянуто та схвалено на III Всеукраїнському з’їзді працівників освіти.
Ознайомитися з документом можна за посиланням.
Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
Ознайомтеся зі змістом та основними вимогами Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти. Акцентуємо увагу на тому, що потрібно знати керівнику закладу
З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок