Відбулася Всеукраїнська нарада з видавцями та авторами навчальної літератури

15 грудня 2015 року в Міністерстві освіти і науки України відбулася нарада з видавцями і авторами навчальної літератури та публікацій у фахових періодичних виданнях для фахівців дошкільної освіти

15 грудня 2015 року в Міністерстві освіти і науки України відбулася нарада з видавцями і авторами навчальної літератури та публікацій у фахових періодичних виданнях для фахівців дошкільної освіти.

Участь у заході взяли начальник відділу дошкільної освіти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Тамара Панасюк, начальник відділу дошкільного розвитку Інституту модернізації змісту освіти Олена Низковська, представники видавництв «Берегиня», «Генеза», «Зірка», «Ранок», «Мандрівець», «Основа», «Підручники і посібники», «Світич», Цифрового видавництва Експертус, Видавничого дому «Школа», а також автори навчальних та навчально-методичних посібників, фахових публікацій.

На нараді обговорили найактуальніші питання, що виникають під час розроблення, видання та використання літератури для дітей дошкільного віку та педагогів дошкільних навчальних закладів. Фахівці МОН України звернули увагу видавців на теми, які варто глибше висвітлити у фаховій літературі наступного року. Зокрема, це питання національно-патріотичного виховання дошкільників, планування освітнього процесу за чинними програмами розвитку дітей, розвитку дітей від народження до трьох років, фінансової грамотності дошкільників, формування у них навичок безпечної поведінки тощо.

Автори — працівники дошкільних навчальних закладів — висловили побажання та зауваження щодо якості та вікової відповідності видань для дітей. На цьому наголосили й фахівці МОН України, зауважили на необхідності фахової експертизи видань як для дітей, так і освітян та батьків. Усі учасники дійшли єдиного висновку — навчальна література та фахова періодика має бути якісною.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді