Шкільна карта України містить дані про середню освіту

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Аналітичний центр CEDOS розробив сервіс «Шкільна карта України» для надання актуальних даних про середню освіту

Аналітичний центр CEDOS за підтримки Open Society Foundation розробив сервіс «Шкільна карта України» (далі — Карта) для отримання актуальних даних про середню освіту.

Карта містить такі інструменти: графіки, інтерактивні карти, датабокс. Вони дають змогу отримати інформацію про  розмір та наповнюваність міських і сільських шкіл, видатки на їх утримання.

Окрім того, за допомогою Карти можна дізнатися результати проходження зовнішнього незалежного оцінювання, кількість учнів на одного вчителя, рівень витрат на одного учня в різних регіонах України.

Також за допомогою сервісу можна порівнювати між собою школи областе або районів/міст в межах однієї області та проаналізувати регіональні відмінності та основні тенденції.

Карту було створено з використанням даних Інформаційної системи управління освітою, Міністерства фінансів України та Українського центру оцінювання якості освіти.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Вибір підручників: що потрібно знати керівництву школи та вчителям

Вибір підручників є одним з важливих елементів для забезпечення якості освіти учнів. Які навчальні матеріали та завдання обрати, найкраще знають вчителі. Тому саме вчителів долучають до участі в конкурсному відборі підручників. Який порядок вибору підручників, які результати цього вибору в 2024/2025 навчальному році – далі у статті
70

Внутрішня система забезпечення якості освіти: як школа гарантує якісну освіту?

Внутрішня система забезпечення якості освіти об’єднує умови, чіткі процедури та конкретні заходи всередині школи. Чи важливіша вона за інституційний аудит? Відповідь – у статті.
404

Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення

Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11227

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
21624

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді