У Комітеті Верховної Ради з питань науки і освіти відбулося обговорення Концепції профільної освіти, запропонованої Міністерством освіти і науки. Учасниками зустрічі було надано невтішну експертну оцінку Концепції.
У Комітеті Верховної Ради з питань науки і освіти розглянули нову редакцію концепції профільного навчання. В обговоренні взяли участь представники Міністерства освіти і науки, керівники навчальних закладів, науковці, експерти освітньої сфери.
Учасники зустрічі зосередили увагу на ризиках прийняття документа у його нинішній редакції та підкреслили необхідність його обов’язкового доопрацювання.
Також експертну оцінку проекту нової редакції Концепції профільного навчання було надано фахівцями Центру освітнього моніторингу.
У свою чергу, співробітники департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН переконані, що експерти та депутати не мають права говорити про непридатність проекту Концепції профільного навчання.
У міністерстві переконують, що над проектом Концепції профільного навчання працювала робоча група, до складу якої входили відомі академіки, завідуючі відділами освіти, ректори інститутів, авторитетні викладачі, народні та заслужені вчителі, директори шкіл з усієї України, які мають досвід впровадження профільного навчання.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?