Сьогодні, 25 липня 2013 року, освітяни обговорили питання електронної черги та написання електронного меню харчування дітей у дошкільних навчальних закладах. До кінця року більшість областей України планують завершити роботу зі створення електронної черги в дитячих садках.
25 липня 2013 року під головуванням заступника міністра освіти і науки Бориса Жебровського було проведено Всеукраїнську нараду-семінар з питань електронної черги та написання електронного меню харчування дітей у дошкільних навчальних закладах.
Учасниками семінару-наради стали фахівці дошкільної освіти, ІТ-фахівці з управлінь освіти м. Києва, Дніпропетровської, Житомирської, Київської та Чернівецької областей. Вони поділилися досвідом та обмінялися думками щодо питань упровадження електронної реєстрації дітей та електронного меню.
Як повідомляє Міністерство освіти і науки України, єдина база даних, створення якої розпочалося у 2011 році, дозволить ефективніше контролювати кількість дітей, які перебувають у черзі до дитячого садка.
Пілотний проект зі створення електронної черги в ДНЗ уже запущено у Дніпропетровській області. Починаючи з грудня 2012 року, всі дошкільні навчальні заклади регіону були підключені до єдиного порталу «Електронний дитячий садок». Ще 17 областей України планують завершити цю роботу до кінця 2013 року.
«Нові технології, не питаючи дозволу, проникають у всі сфери нашого життя. Кому, як не освітянам вивчати і брати їх собі на допомогу, вчити дітей і вчитись самим», — підсумував заступник міністра.
Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
Ознайомтеся зі змістом та основними вимогами Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти. Акцентуємо увагу на тому, що потрібно знати керівнику закладу
З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок