Оздоровлення дітей триває

Міністерство соціальної політики звітує: за першу половину літа 2013 року оздоровлено 2 млн. дітей, що становить 70% від запланованої кількості. Натомість фінансове забезпечення дорівнює 53% від передбаченої суми.

За першу половину літа послугами оздоровлення та відпочинку охоплено 2 млн. осіб або 70% запланованої кількості дітей. Про це повідомила заступник міністра соціальної політики Лідія Дроздова під час засідання Всеукраїнського штабу з оздоровлення дітей.

Як зазначає Міністерство соціальної політики, станом на 15 липня 2013 року свою роботу розпочали 17 936 закладів, з них 794 — заклади оздоровлення.

Однак, що стосується фінансового забезпечення, то на дитячий відпочинок використано 1 002 633 грн.. Це становить 53% від запланованої суми на 2013 рік.

Окремо заступник міністра звернула увагу на питання реєстрації та атестації закладів, які займаються наданням послуг з оздоровлення та відпочинку.

«Спеціалісти мають ставитися до цього питання більш серйозно, принципово та скрупульозно», — зазначила посадовець.

Як відомо, міністр соціальної політики Наталія Королевська запевнила, що заклади, які не забезпечать належну якість оздоровлення та відпочинку, у майбутньому не отримають державного замовлення.

«Ми у жодному разі не повинні допустити повторення ситуації, яка виникла навколо дитячого табору «Оріон» у Бердянську! Наше завдання — не лише покарати винних, але і зробити все, щоб цей випадок був останнім», — підкреслила міністр.

Нагадаємо, що після подання скарги до Бердянської міжрайонної прокуратури було проведено перевірку умов відпочинку дітей в оздоровчому таборі «Оріон» та виявлено низку порушень санітарних норм у роботі дитячого оздоровчого закладу.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цифровізація української освіти: реалізація, проблеми і перспективи

Через необхідність дистанційного навчання актуальним і перспективним напрямом розвитку вітчизняної системи освіти стала її цифровізація. Що вона передбачає, з якими проблемами зіткнулись розробники Національної платформи цифрової освіти, що чекає педагогів і здобувачів освіти в перспективі – у нашій статті
9910

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
33

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді