В Україні мешкає дівчинка-оркестр

12-річна Поліна Тарасенко, жителька міста Херсон, грає на декількох музичних інструментах, серед яких: саксофон, флейта, тромбон, труба, туба, ударні інструменти та фортепіано.

Поліна Тарасенко, яка проживає у Херсоні, у свої 12 років грає на декількох музичних інструментах. Дівчинка вже проявила себе на джазових майданчиках Аргентини, Голландії, Норвегії, Росії та Франції.

Поліна захоплюється грою на багатьох інструментах, а саме на саксофоні, тромбоні, трубі, тубі, ударних та фортепіано.

П’ятирічною її віддали у місцевий Палац піонерів, щоб навчити грі на сопілці. Однак, як виявилося, сопілки тут не було. Та й на духових інструментах зазвичай починали навчати з шести років. Тому Поліна сіла за ударні.

Так дівчинка потрапила до дитячого колективу «Діксіленд», де й навчилася відстукувати такт. А в шість років вона познайомилася з грою на саксофоні, яка відкрила перед нею світ джазової музики.

«Мені усі інструменти подобаються. На якому в даний момент граю більше, той більше і подобається, але люблю все. Коли мені аплодують, хвилювання на сцені зникає, і я стаю щасливою», — каже Поліна.

Окрім навчання та численних репетицій, дівчинка-оркестр також встигає писати власну музику.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4292

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді