Побачив світ свіжий номер журналу «Медична сестра дошкільного закладу»

Вийшов друком фаховий журнал «Медична сестра дошкільного закладу». На сторінках серпневого номера висвітлено проблему адаптації дошкільника-новачка, проаналізовано способи профілактики адаптаційного синдрому та подано корисні пам’ятки для батьків.

Центральною темою серпневого номера щомісячного журналу «Медична сестра дошкільного закладу» є складне й багатогранне питання: «Адаптація дитини до умов дошкільного навчального закладу». Пропонуємо ознайомитися зі змістом номера.

Стаття «Запобігаємо адаптаційному синдрому в дітей дошкільного віку» окреслює симптоми адаптаційного синдрому в дітей дошкільного віку та пропонує способи полегшення адаптації дитини до умов дошкільного навчального закладу.

У публікації «Важливість правильної організації харчування та сну новачків у дошкільному закладі» роз’яснено, як під час періоду адаптації призвичаїти дитину до обіду та денного сну в дошкільному навчальному закладі. Описані реакції новачка на пропозиції, мотивації та примус дорослих та оптимальні умови для прилучення дитини до основних режимних моментів.

Сучасні батьки досить часто подорожують із дитиною. Дошкільнику буде зручно і комфортно в новому місці, якщо умови і склад його харчування будуть наближені до домашніх. Тож вам, дорогі читачі, неодмінно стануть у пригоді пам’ятки для батьків про організацію харчування та формування аптечки маленького мандрівника.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації читайте на сторінках фахового журналу «Медична сестра дошкільного закладу».

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230511

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4314

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14831

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді