Вийшов друком фаховий журнал «Медична сестра дошкільного закладу». На сторінках серпневого номера висвітлено проблему адаптації дошкільника-новачка, проаналізовано способи профілактики адаптаційного синдрому та подано корисні пам’ятки для батьків.
Центральною темою серпневого номера щомісячного журналу «Медична сестра дошкільного закладу» є складне й багатогранне питання: «Адаптація дитини до умов дошкільного навчального закладу». Пропонуємо ознайомитися зі змістом номера.
Стаття «Запобігаємо адаптаційному синдрому в дітей дошкільного віку» окреслює симптоми адаптаційного синдрому в дітей дошкільного віку та пропонує способи полегшення адаптації дитини до умов дошкільного навчального закладу.
У публікації «Важливість правильної організації харчування та сну новачків у дошкільному закладі» роз’яснено, як під час періоду адаптації призвичаїти дитину до обіду та денного сну в дошкільному навчальному закладі. Описані реакції новачка на пропозиції, мотивації та примус дорослих та оптимальні умови для прилучення дитини до основних режимних моментів.
Сучасні батьки досить часто подорожують із дитиною. Дошкільнику буде зручно і комфортно в новому місці, якщо умови і склад його харчування будуть наближені до домашніх. Тож вам, дорогі читачі, неодмінно стануть у пригоді пам’ятки для батьків про організацію харчування та формування аптечки маленького мандрівника.
Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації читайте на сторінках фахового журналу «Медична сестра дошкільного закладу».
Внутрішня система забезпечення якості освіти об’єднує умови, чіткі процедури та конкретні заходи всередині школи. Чи важливіша вона за інституційний аудит? Відповідь – у статті.
Вибір підручників є одним з важливих елементів для забезпечення якості освіти учнів. Які навчальні матеріали та завдання обрати, найкраще знають вчителі. Тому саме вчителів долучають до участі в конкурсному відборі підручників. Який порядок вибору підручників, які результати цього вибору в 2024/2025 навчальному році – далі у статті
Як фіксувати поточне оцінювання, виводити та корегувати семестрову і річну оцінки за вимогами НУШ: розʼяснення від МОН у статті
Табель обліку використання робочого часу щомісяця складають на всіх працівників закладу освіти. Розглянемо особливості ведення документа, дані якого ураховують під час обчислення заробітної плати та заповнення форм державних статистичних спостережень
Уточните та узагальните особливості блочно-тематичного планування. Отримаєте варіант блочно-тематичного планування, яким зможете скористатися у своїй роботі.