Команда популярного освітнього проекту «Мова — ДНК нації» презентувала нову розробку — мобільний додаток «Mova» для вдосконалення знань з української мови
Команда популярного освітнього проекту «Мова — ДНК нації» презентувала нову розробку — мобільний додаток «Mova» для вдосконалення знань з української мови. Додатком наразі можна користуватися на платформах iOS та Android. Згодом він стане доступним і для Windows Phone.
Додаток нагадає всім охочим основні правила українського правопису, познайомить із цікавими випадками вживання фразеологізмів та синонімів, роз’яснить наголоси і допоможе позбутися русизмів у мовленні. Для зареєстрованих користувачів доступні тематичні вправи.
Засновниця проекту «Мова — ДНК нації» Наталія КЛИМЕНКО підкреслила, що особливість проекту полягає в тому, що це перший додаток для вивчення саме українською мови. «Для вивчення іноземних мов є багато застосунків, а от для вивчення української не було. Ми вирішили це виправити, оскільки відчували таку потребу», — зазначила вона.
Безкоштовно завантажити «Mova» в Google Play та App Store.
Вибір підручників є одним з важливих елементів для забезпечення якості освіти учнів. Які навчальні матеріали та завдання обрати, найкраще знають вчителі. Тому саме вчителів долучають до участі в конкурсному відборі підручників. Який порядок вибору підручників, які результати цього вибору в 2024/2025 навчальному році – далі у статті
Внутрішня система забезпечення якості освіти об’єднує умови, чіткі процедури та конкретні заходи всередині школи. Чи важливіша вона за інституційний аудит? Відповідь – у статті.
Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
У статті — алгоритм, за яким зможете правильно організувати роботу з розроблення індивідуальної програми розвитку
Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.