Для українців з’явилась можливість навчатися у Гарварді та Стенфорді безоплатно!

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Американський благодійний фонд Western NIS Enterprise Fund одразу компенсує вартість навчання українцям, хто вступить до Гарварда або Стенфорда

Американський благодійний фонд Western NIS Enterprise Fund одразу компенсує вартість навчання українцям, хто вступить до Гарварда або Стенфорда. Сума стипендії може сягати ста тисяч доларів США.

Усе, що треба зробити абітурієнтові — успішно скласти вступні іспити до кращих бізнес-шкіл Сполучених Штатів. А далі програма обіцяє покрити до 100% витрат на освіту.

Метою фонду є інвестиції у людські ресурси: програма націлена збільшити кількість українських випускників бодай до двохсот (зараз дипломи MBA отримує щонайбільше 10-15 на рік). У наступному році на навчання поїдуть вже 40 стипендіатів.

Фонд допоможе кожному охочому. Головне — скласти вступні іспити.

Але варто зазначити, що обов’язковою умовою є повернення до України і застосування отриманих знань задля процвітання батьківщини.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Вибір підручників: що потрібно знати керівництву школи та вчителям

Вибір підручників є одним з важливих елементів для забезпечення якості освіти учнів. Які навчальні матеріали та завдання обрати, найкраще знають вчителі. Тому саме вчителів долучають до участі в конкурсному відборі підручників. Який порядок вибору підручників, які результати цього вибору в 2024/2025 навчальному році – далі у статті
70

Внутрішня система забезпечення якості освіти: як школа гарантує якісну освіту?

Внутрішня система забезпечення якості освіти об’єднує умови, чіткі процедури та конкретні заходи всередині школи. Чи важливіша вона за інституційний аудит? Відповідь – у статті.
404

Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення

Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11227

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
21624

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді