14 серпня розпочинає свою роботу Шкільний ярмарок «Світ дитинства та школи»

Напередодні 1 вересня все більш актуальним для батьків постає питання збору дитини до нового навчального року. Шкільний ярмарок «Світ дитинства та школи» пропонує своїм відвідувачам усі види товарів для школярів та цікаву розважальну програму.

14 серпня 2013 року гостинно відкриє свої двері Київський Палац дітей та юнацтва, де протягом трьох днів проходитиме Шкільний ярмарок «Світ дитинства та школи».

Експозиція шкільного ярмарку з кожним роком збільшується. До участі у ньому залучаються нові виробники та дистриб’ютори шкільної форми, сорочок, блузок, трикотажних виробів, дитячого одягу для дітей від 0 до 16 років, рюкзаків, портфелів, канцелярських товарів, товарів для творчості, навчальної та картографічної продукції; магазини та інтернет-магазини дитячих товарів; клуби та центри творчості.

Цьогоріч на дітей чекають цікаві конкурси з призами та розважальна програма: майстер-класи, презентації, конкурси, казкові герої.

Кожен відвідувач виставки (до 16 років) буде мати можливість зареєструватися на безкоштовне святкування Дня народження в ДРК «Ігроленд». Актори привітають дитину і подарують їй «Сертифікат на розваги на атракціонах номіналом 50 грн.» До флаєра буде прикріплене запрошення, яке дає право БЕЗКОШТОВНО ВІДВІДАТИ атракціон ЛАБІРИНТ (10 хвилин).

Режим роботи шкільного ярмарку «Світ дитинства та школи»:

14 — 16 серпня 2013 р. з 10:00 до 18:00

Київський Палац дітей та юнацтва, вул. І.Мазепи, 13, ст. метро «Арсенальна»

ВХІД ВІЛЬНИЙ.

Докладніше за посиланням.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4292

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді