Вийшло друком серпневе число журналу «Музичний керівник»

На сторінках серпневого числа щомісячного журналу «Музичний керівник» розкрито тему «Креативний і творчий розвиток дітей на музичних заняттях». Пропонуємо ознайомитися з його змістом.

Читайте у серпневому числі журналу «Музичний керівник» (№ 8/2013):

«Розвиток креативності дітей на музичних заняттях» — у статті розглянуто різницю між поняттями «творчість» та «креативність», зазначено практичні методи й форми розвитку в дітей креативності на музичних заняттях, а також розкрито значення творчих музичних ігор у цьому процесі.

У публікації «Традиційні народні ігри для літнього дозвілля дітей» обгрунтовано необхідність вводити у дозвілля сучасних дітей традиційні народні ігри, роз’яснено їхню користь для дітей, подано опис та ноти українських традиційних народних ігор: «Яструб і Курчата», «Перепілка», «Зайчик», «Грушка», «Як діждемо літа, то нажнемо жита», «Косарі», «Чорний баран»

У статті «Календарно-тематичне планування уроків музичного мистецтва для другого класу за новою навчальною програмою» подано авторський орієнтовний календарно-тематичний план уроків музичного мистецтва для другого класу, створений відповідно до вимог нової навчальної програми

Також у журналі:

  • Конспекти тематичних музичних занять для дітей старшого дошкільного віку «Таємниці морських глибин» та «Космічна подорож»
  • Сценарій осіннього свята-розваги для дітей дошкільного віку «Свято дощу та парасольки»
  • Хореографічна постановка «Калиноньки» для старших дошкільників і молодших школярів
  • Пісні на осінню тематику
  • Головоломка «Що зайве?»

Усе це та багато іншої цікавої та корисної інформації читайте у щомісячному журналі «Музичний керівник».

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230316

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4303

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14823

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді