Українську гривню визнано найкрасивішою валютою у світі

Швейцарські фінансисти визначили п’ятірку найкрасивіших валют світу. За підсумками щорічного засідання Міжнародного фінансового банку рейтинг очолила українська гривня.

Швейцарські фінансисти визнали українську гривню найкрасивішою валютою у світі.

Таке рішення було прийнято за підсумками щорічного засідання комісії з питань естетики Міжнародного фінансового банку (IFB).

Оцінивши банкноти різних країн світу, швейцарські фінансисти визначили п’ятірку лідерів:

1. українська гривня;
2. австралійський долар;
3. євро;
4. болгарський лев;
5. американський долар.

Українська гривня отримала світове визнання вже вдруге. Ще у 2008 році Міжнародний фінансовий банк визнав українські гроші найкрасивішими у світі.

Нагадаємо, що ескізи українських банкнот підготував художник-графік Василь Лопата, відомий в Україні своїми ілюстраціями до «Слова о полку Ігоревім», українських народних казок, «Кобзаря» Тараса Шевченка та ін.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230506

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4314

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14831

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді