ВІЗЬМІТЬ УЧАСТЬ у БЕЗОПЛАТНОМУ вебінарі для освітян дошкілля!

22 серпня 2013 року о 14:00 відбудеться освітній вебінар за темами: «Пріоритетні напрями розвитку дошкільної освіти» та «Адаптація дітей раннього та дошкільного віку до умов дошкільного навчального закладу та шляхи її полегшення».

У наш час швидких технологічних змін та інновацій дуже важливо отримувати найсвіжіші відомості про застосування нових рішень та підходів в освіті, вдосконалювати власні професійні навички та бути лідером у своїй сфері.

22 серпня 2013 року відбудеться БЕЗОПЛАТНИЙ освітній вебінар за темами:

«Пріоритетні напрями розвитку дошкільної освіти» та

«Адаптація дітей раннього та дошкільного віку до умов дошкільного навчального закладу та шляхи її полегшення»

22 серпня 2013 року о 14:00.

Реєстрація обов’язкова!

У наш час швидких технологічних змін та інновацій дуже важливо отримувати найсвіжіші відомості про застосування нових рішень та підходів в освіті, вдосконалювати власні професійні навички та бути лідером у своїй сфері.

22 серпня 2013 року напрям «Експертус Освіта», що видає журнали «Практика управління дошкільним закладом», «Вихователь-методист дошкільного закладу» та «Практичний психолог: Дитячий садок» запрошує до участі у вебінарі всіх  керівників, вихователів-методистів, вихователів та практичних психологів  дошкільних навчальних закладів, фахівців органів управлінь освітою та методичних та психологічних служб.

Теми вебінара:

 «Пріоритетні напрями розвитку дошкільної освіти»

Лектори:

  • Тамара ПАНАСЮК, заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти — начальник відділу дошкільної та початкової освіти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України
  • Ніна Омельяненко, голова правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти», головний редактор журналу «Практика управління дошкільним закладом»

«Адаптація дітей раннього та дошкільного віку до умов дошкільного навчального закладу та шляхи її полегшення»

Лектори:

  • Ольга БАЙЕР, доцент кафедри дошкільної освіти Запорізького ОІППО, канд. психол. наук
  • Тетяна ГУРКОВСЬКА, головний редактор журналу «Практичний психолог: Дитячий садок»
  • Наталія САВІНОВА, головний редактор журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу»

Для кого:

  • педагогічні працівники навчальних закладів різних типів;
  • фахівці органів управлінь освітою, методичних та психологічних служб

Початок о 14:00

Взяти участь у вебінарі дуже просто! Пройдіть легку реєстрацію*. Обов’язково заповніть усі поля з зірочкою та запам’ятайте електронну адресу, яку Ви вказали при реєстрації (цей e-mail необхідно буде зазначити 22 серпня в формі авторизації для перегляду вебінару).

Реєстрацію відкрито до 14:00 21 серпня 2013 року.

У день проведення вебінару (22.08.2013) Вам необхідно зайти на портал Педрада, клацнути на банер «Переглянути вебінар» та ввести свою електронну адресу, яку Ви вказували при реєстрації.

Вебінар (або онлайн-семінар) — це різновид веб-конференції, що проводиться в режимі реального часу.

Ваші переваги:

- можливість підключення з будь-якої точки країни

- безоплатна нагода підвищити свій професійний рівень

- економія часу та зусиль, комфорт

- можливість отримати відповідь саме на Ваше запитання!

*Реєстрація обов’язкова!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43120

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4030

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26478

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді