На офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України опубліковано доопрацьований проект Концепції профільного навчання в старшій школі. У ньому враховано усі зауваження та пропозиції, отримані під час обговорень.
Міністерство освіти і науки України (МОН) на офіційному веб-сайті відомства розмістило доопрацьований проект Концепції профільного навчання в старшій школі.
Робочою групою враховано зауваження та пропозиції, отримані під час обговорень, повідомляє МОН.
Нагадаємо, що профільне навчання спрямоване на модернізацію та удосконалення системи освіти шляхом оновлення школи, зорієнтованої на інтереси та здібності учнів.
Проект Концепції профільного навчання в старшій школі враховує досвід зарубіжних країн. Однак через відсутність можливості механічно запозичувати іноземні практики для України важливою є кореляція розвитку національної освіти зі світовими тенденціями профільного навчання.
Ознайомитися з доопрацьованим проектом Концепції профільного навчання в старшій школі ви можете за посиланням.
Усі зауваження та пропозиції до проекту надсилайте за електронною адресою [email protected] на ім’я Наталії Бєскової, начальника відділу змісту середньої освіти та освіти національних меншин департаменту загальної середньої та дошкільної освіти.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?