Незабаром відбудеться конференція для керівників дошкільних навчальних закладів, учасники якої презентують своє бачення роботи з програмою «Великий старт» та обговорять розвиток дошкільної освіти у столиці.
22 серпня 2013 року о 10:30 розпочнеться конференція керівників дошкільних навчальних закладів на тему «Стандарт столичної освіти як основа ефективного розвитку дошкільної освіти міста Києва».
Конференція проходитиме у Національному музеї – заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» (с. Нові Петрівці, Київська область), повідомляє Міністерство освіти і науки.
Райони-учасники проведуть майстер-класи та представлять своє бачення роботи з дітьми за програмою «Великий старт». Буде приділено увагу таким питанням:
- розвиток дітей через ігрову діяльність;
- забезпечення фізичного розвитку;
- робота над розвитком пізнавального інтересу дітей;
- залучення до художньо-естетичної та трудової діяльності.
Для учасників конференції будуть проведені вікторини та конкурси, відбудеться виставка страв дитячого харчування, будуть проведені сучасні тренінги «Садочок майбутнього», «Скринька почуттів» та «Креативне малювання».
На завершення заходу відбудеться святковий гала-концерт «Дитячі пісні про головне» за участю педагогів міста Києва.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?