Зустрічайте свіжий номер журналу «Практика управління закладом освіти»!

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Побачив світ вересневий номер фахового журналу «Практика управління закладом освіти». Для вас підготовлено різні пам’ятки, рекомендації, приклади оформлення документів, що стосуються організації та проведення інвентаризації у навчальному закладі.

У вересневому номері щомісячного журналу «Практика управління закладом освіти» висвітлено тему «Проведення інвентаризації у навчальному закладі». Пропонуємо ознайомитися зі змістом.

У статті «Атестація керівних кадрів загальноосвітніх навчальних закладів» вказано, які зміни внесено до Типового положення про атестацію педагогічних працівників. Зазначено мету атестації керівних кадрів, розглянуто порядок їхньої атестації та наведено рішення, що можуть ухвалювати атестаційні комісії.

«Діяльність груп продовженого дня у навчальному закладі» — у публікації зазначено основні завдання діяльності груп продовженого дня (ГПД) та роз’яснено організаційні питання створення таких груп. Подано пам’ятку щодо вимог безпеки до приміщень ГПД, рекомендації щодо безпечного проведення занять у ГПД. Наведено режим роботи ГПД учнів початкових класів; приклад бланка заяви про зарахування дитини до ГПД; циклограму внутрішньошкільного контролю роботи ГПД.

Крім того, у номері подано поради батькам першокласників. Зокрема, зазначено, що спричиняє стреси у дітей та як їм запобігати. Наведено орієнтовний режим дня першокласника та приклади розв’язання типових ситуацій, у яких може опинитися дитина.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації читайте на сторінках журналу «Практика управління закладом освіти».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як скласти протокол батьківських зборів у ЗДО

Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
103039

Індивідуальна програма розвитку учня школи

Для учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються у вашому закладі освіти, потрібно розробити індивідуальну програму розвитку. Хто розробляє цей документ, на основі якої інформації та які частини він має містити - розбираємо в статті
103043

Безпечне освітнє середовище закладу освіти

Що таке безпечне освітнє середовище, його ознаки та принципи? Як забезпечити психологічно безпечне середовище? Які заходи необхідно впровадити у вашому закладі освіти — читайте у статті.
121311

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді