Придбайте спецвипуск журналу «Практичний психолог: Школа» — «Невідоме покоління»

Зустрічайте спецвипуск «Невідоме покоління», в якому зібрано такі відповіді та матеріали досліджень, які спонукають учителів, вихователів і батьків замислитися над проблемами виховання дітей та установлення партнерських взаємин із ними.

Спецвипуск «Невідоме покоління» є не просто збірником матеріалів соціологічних і психологічних досліджень. Це посібник для вчителів, написаний учнями. У ньому представлено роздуми дітей про себе, про старше покоління, вчителів, батьків, школу, про проблеми сучасного життя і ставлення до нього. Ці роздуми дають шанс дорослим поглянути на світ, у якому живуть діти, очима самих дітей.

Мета посібника «Невідоме покоління» — привернути увагу вчителів, батьків до дитячих проблем та сподівань, до прохань про допомогу, до небезпек, якими загрожують дітям сучасні технології та сучасне життя.

Посібник стане в пригоді для:

  • підготовки до батьківських зборів та засідань педагогічної ради;      
  • аналізування своєї професійної діяльності та педагогічних уявлень;
  • проведення аналогічних опитувань у навчальному закладі.

На сторінках посібника вміщено результати моніторингових досліджень дитячої субкультури щодо:

  • особливостей спілкування в сім’ї;
  • вибору дітьми життєвих пріоритетів;
  • ставлення учнів та вчителів до порушення прав дітей;
  • телефонних звернень дітей Національної до «гарячої лінії» з питань запобігання насильству та захисту прав дітей.

У посібнику зібрано такі відповіді та матеріали досліджень, які спонукають учителів, вихователів, батьків, громадськість замислитися над проблемами виховання дітей, установлення дружніх, партнерських взаємин із ними.

Ідея посібника: Борис Михайлович Жебровський, заступник Міністра освіти і науки України.

За загальною редакцією Віталія Григоровича Панка, директора Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи НАПН України.

Придбати посібник «Невідоме покоління» Ви можете у редакції:

тел./факс: 0 (44) 586-56-06

e-mail: peredplata@Експертус.com.ua

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4292

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді