На Дніпропетровщині впроваджують проект «Шкільний учнівський квиток». Цей документ дозволить отримати пільги, передбачені для школярів. Пластикове посвідчення учня буде дійсним протягом трьох років з можливістю поновлення.
У Дніпропетровській області впроваджують інноваційний проект під назвою «Шкільний учнівський квиток». Пластикові картки, подібні до студентських квитків, будуть документами державного зразка.
Протягом 2013/2014 навчального року всі школи регіону будуть залучені до збору анкетної інформації своїх учнів. Як повідомляє Міністерство освіти і науки України, в підсумку зібрані дані будуть передані до Єдиної державної електронної бази освіти.
Для отримання квитка батькам необхідно буде заповнити анкету дитини, підкріпити її своєю згодою на обробку персональних даних дитини та надати фотокартку майбутнього власника учнівського квитка. Загальна вартість замовлення становитиме 30 грн.. У міністерстві наголошують, що питання одержання квитка вирішуватимуть лише батьки дитини.
Маючи учнівський квиток, школяр отримає пільги на відвідування музеїв, театрів, інтернет-клубів та торгово-розважальних комплексів регіону. Крім того, документ гарантуватиме 50% знижку при купівлі квитків Укрзалізниці.
Шкільний учнівський квиток буде дійсний протягом трьох років. Термін дії посвідчення можна буде подовжити, оновивши фотокартку його власника.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?