На Дніпропетровщині впроваджують проект «Шкільний учнівський квиток». Цей документ дозволить отримати пільги, передбачені для школярів. Пластикове посвідчення учня буде дійсним протягом трьох років з можливістю поновлення.
У Дніпропетровській області впроваджують інноваційний проект під назвою «Шкільний учнівський квиток». Пластикові картки, подібні до студентських квитків, будуть документами державного зразка.
Протягом 2013/2014 навчального року всі школи регіону будуть залучені до збору анкетної інформації своїх учнів. Як повідомляє Міністерство освіти і науки України, в підсумку зібрані дані будуть передані до Єдиної державної електронної бази освіти.
Для отримання квитка батькам необхідно буде заповнити анкету дитини, підкріпити її своєю згодою на обробку персональних даних дитини та надати фотокартку майбутнього власника учнівського квитка. Загальна вартість замовлення становитиме 30 грн.. У міністерстві наголошують, що питання одержання квитка вирішуватимуть лише батьки дитини.
Маючи учнівський квиток, школяр отримає пільги на відвідування музеїв, театрів, інтернет-клубів та торгово-розважальних комплексів регіону. Крім того, документ гарантуватиме 50% знижку при купівлі квитків Укрзалізниці.
Шкільний учнівський квиток буде дійсний протягом трьох років. Термін дії посвідчення можна буде подовжити, оновивши фотокартку його власника.
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
З'ясуємо чинні положення щодо оплати праці педагогічних працівників закладів дошкільної освіти
Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.