Зустрічайте — новий журнал «Учитель музичного мистецтва»!

Зустрічайте новий журнал, на сторінках якого кожен учитель музичного мистецтва знайде для себе розробки уроків з методичними рекомендаціями, авторські програми, сценарії свят та багато іншої корисної інформації.

Побачив світ новий журнал, на сторінках якого кожен учитель музичного мистецтва знайде для себе розробки уроків з методичними рекомендаціями, авторські програми, сценарії свят та багато іншої корисної інформації.

У жовтні цього року журналу «Музичний керівник» виповнилося три роки! За цей час він доволі підріс, збагатився знаннями, збільшив коло своїх шанувальників, знайшов нових друзів-читачів та авторів і, як сучасні діти-вундеркінди, практично вже готовий іти до школи. Та оскільки трирічних дітей до школи не беруть, цю естафету він передає новому журналу напряму «ЕкспертусОсвіта» — «Учитель музичного мистецтва».

Як відомо, що старшими стають діти, то все більше у них зростає інтерес до знань, вони воліють експериментувати, робити відкриття. Тому журнал «Музичний керівник» вже не в змозі ділити один творчий майданчик із початковою школою, тим паче, що й школа — це не лише учні початкових класів. Наші міркування співпали з вашими побажаннями, і вже з січня 2014 року функціонуватимуть два автономні журнали: «Музичний керівник» та «Учитель музичного мистецтва». Кожен фахівець матиме свій журнал. І це чудово!

Кажуть, що діти одне в одного вчаться — менше у старшого і навпаки. Гадаємо, що розподіл журналу «Музичний керівник» не завадить дружбі між дитячим садком і школою, а навпаки — стане зразком наступності й взаємодопомоги. І те, чого за три роки навчився журнал «Музичний керівник», він неодмінно передасть журналу «Учитель музичного мистецтва», який відкриватиме новий музичний горизонт учням початкової, основної і старшої школи. І найприємніше те, що ми ні з ким не прощаємося, а просто вітаємо нову читацьку аудиторію, яка відкриє для себе сучасне, якісне видання «Учитель музичного мистецтва». Щиро віримо, що цей новий журнал стане для вас, шановні передплатники, не лише потрібним, а й найулюбленішим і незамінним помічником!

Хочете у цьому переконатися?

Тоді ЗАМОВТЕ БЕЗОПЛАТНЕ презентаційне число журналу «Учитель музичного мистецтва» просто зараз!

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол засідання атестаційної комісії

Сьогодні атестація педагогів відбувається відповідно до нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників. Згідно з цим Положенням, засідання атестаційної комісії оформляються протоколом. Хто за нього відповідає, які дані він повинен містити, як скласти Протокол засідання атестаційної комісії – читаємо далі.
1054

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді