Відбувся Всеукраїнський форум вчителів іноземних мов «Якість освіти: унікальна роль мови»

17 жовтня 2013 року відбувся Всеукраїнський форум вчителів іноземних мов «Якість освіти: унікальна роль мови». Учасники заходу обговорили питання ролі іноземної мови у забезпеченні якісної освіти та розвитку полікультурного суспільства.

У Київському національному лінгвістичному університеті відбувся Всеукраїнський форум вчителів іноземних мов «Якість освіти: унікальна роль мови» під головуванням заступника міністра освіти і науки Бориса Жебровського.

Під час пленарного засідання виступили ректор Київського національного лінгвістичного університету Роман Васько; директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олександр Удод; завідувач лабораторії навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України Валерій Редько; доктор педагогічних наук, професор Софія Ніколаєва; директор Британської Ради в Україні Мартін Даул; заступник директора Гете-Інституту в Україні Петра Кьоппер-Маєр, аташе Посольства Французької Республіки в Україні Вірджінія Вільшанж; добровольці Корпусу Миру США в Україні. У форумі також взяли участь головний редактор журналу «Заступник директора школи» Вікторія Мусійченко та редактор-експерт Ірина Довгаль.

На форумі, зокрема, обговорювали теми ролі іноземної мови у забезпеченні якісної освіти, мовної освіти в багатокультурному суспільстві, методології, проблем та перспектив другої іноземної мови, міжнародної співпраці як важливого фактора реформування іншомовної освіти.

У межах форуму відбувся круглий стіл «Особливості навчально-методичного забезпечення з іноземних мов учнів загальноосвітніх навчальних закладів», у якому взяли участь автори підручників з іноземних мов, представники Інституту педагогіки НАПН України та інші.

Учасники форуму отримали відповіді на запитання щодо створення навчально-методичних комплектів; використання ІКТ як на уроках, так і під час підготовки та перепідготовки вчителів; організації дистанційного навчання; проведення вебінарів для вчителів тощо.

З методичними рекомендаціями щодо вивчення другої іноземної мови з 5-го класу ви можете ознайомитися в журналі «Заступник директора школи» № 09/2013.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4294

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді