Дитині потрібна консультація психотерапевта: як переконати батьків

Побачив світ листопадовий номер щомісячного журналу «Медична сестра дошкільного закладу». На його сторінках розкрито тему «Дитині потрібна консультація психотерапевта: як переконати батьків». Пропонуємо ознайомитися зі змістом.

Вийшов друком свіжий номер журналу «Медична сестра дошкільного закладу». Тема листопадового номера — дитині потрібна консультація психотерапевта: як переконати батьків.

Якщо психолого-педагогічні засоби впливу вичерпані, а поведінка дитини не вкладається в загальновизнані норми, можливо батькам слід звернутися до лікаря по допомогу? На шпальтах журналу йдеться про те, чим може допомогти психотерапевт, та описані особливості поведінки, за яких дитині потрібна його допомога. Пояснити, у яких випадках це слід зробити, зможе медична сестра дошкільного навчального закладу, адже вона проводить просвітницьку роботу.

В осінньо-зимовий період особливого значення набуває зміцнення імунітету дітей. Для цього доцільно включати в раціон дитини продукти, що містять магній. Цей макроелемент бере участь у виробленні в організмі антитіл і фагоцитів, які відповідають за рівень імунітету. Як діагностувати та усунути дефіцит магнію в організмі дитини, чому важлива профілактика магнієдефіциту, ви дізнаєтеся зі статті «Дефіцит магнію у дітей до семи років».

Для інформаційно-роз’яснювальної роботи у медичної сестри є багато засобів та інструментів. Одним із них є розділ медичної сестри на сайті дошкільного навчального закладу. Ефективно організувати цей розділ допоможуть рекомендації, на яких типах інформації зосередитися, де зібрати необхідну інформацію, як її підготувати для завантаження на сайт. У статті «Створюємо розділ медичної сестри на сайті дошкільного закладу» також подана орієнтовна структура розділу медичної сестри на сайті дошкільного навчального закладу та орієнтовний сезонний план оновлення контенту.

Скарбничка санітарних бюлетенів медичної сестри завдяки свіжому номеру поповниться двома актуальними пам’ятками для батьків щодо:

  • вибору теплого і зручного одягу та взуття для дитини;
  • санітарно-гігієнічних вимог щодо утримання домашніх тварин удома.

Також на сторінках листопадового номера розміщено два санітарних бюлетені для медичної сестри:

  • поради щодо оформлення інформаційного стенда;
  • правила безпеки під час роботи з медичними інструментами та обладнанням.

Сторінки журналу з пам’ятками можна скопіювати та розмістити на інформаційному стенді в кабінеті медичної сестри.

На сторінках листопадового номера журналу «Медична сестра дошкільного закладу» розміщено відповіді на запитання читача щодо вибору періоду року або сезону, на який складається примірне двотижневе меню, а також про підрахунок обсягу круп, бобових та макаронних виробів у раціоні дитини.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол засідання атестаційної комісії

Сьогодні атестація педагогів відбувається відповідно до нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників. Згідно з цим Положенням, засідання атестаційної комісії оформляються протоколом. Хто за нього відповідає, які дані він повинен містити, як скласти Протокол засідання атестаційної комісії – читаємо далі.
1040

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді