Хореографія

Зустрічайте листопадове число журналу «Музичний керівник». Для вас підготовлено методичні рекомендації та готові рішення щодо проведення занять із хореографії з дітьми дошкільного віку, сценарій інтерактивного новорічного свята та багато іншого.

Пропонуємо вашій увазі листопадове число щомісячного журналу «Музичний керівник». На його сторінках розкрито актуальну та цікаву тему «Хореографія».

Давньогрецький філософ Платон стверджував, що справжня освіта обов’язково має включати вміння співати і танцювати. І в дошкільних навчальних закладах цьому слідують беззаперечно, а в деяких закладах навіть існують окремі хореографічні заняття та гурткова робота за напрямом «Хореографія».

Ураховуючи той факт, що танцювати не лише корисно і приємно, а останнім часом ще й доволі модно, ми вирішили підготувати тему листопадового числа журналу «Музичний керівник» під гаслом відомого телевізійного шоу «Танцюють всі!».

Африканське прислів’я стверджує: «Якщо ви вмієте говорити — ви вмієте співати, якщо ви вмієте ходити — ви вмієте танцювати». І діти, як ніхто інший, доводять це на практиці — ледь-ледь навчившись стояти на ногах, вони із великим задоволенням рухаються під музику! А діти середнього й старшого дошкільного віку вже здатні засвоювати досить складні па, роблячи свої перші кроки до мистецтва хореографії.

Отже, на сторінках свіжого числа журналу «Музичний керівник» Ви знайдете методичні рекомендації і готові практичні рішення щодо проведення занять із ритміки та хореографії з дітьми дошкільного віку. Це і конспект хореографічного заняття «Бесіда про балет за картиною Олександра Шилова «Балерина Людмила Семеняка», і цикл комплексних занять «Карнавал тварин», і підсумкове музичне заняття «Дивовижне місто Танцю» від дипломанта цьогорічного конкурсу «АКАДЕМІЯ тітоньки МУЗИки», організованого журналом «Музичний керівник». Подарунком у підготовці святкування Нового року для Вас і Ваших вихованців стане хореографічна постановка «Танок хурделиць».

Надворі ще стоїть тепла осінь, і це чудовий привід влаштувати з дітьми активне дозвілля на відкритому повітрі. Як саме — читайте у статті «Дитячі народні ігри для організації осіннього дозвілля дошкільників і молодших школярів». А з думкою про те, що невдовзі у навчальних закладах розпочнеться підготовка до святкування Нового року, ми приготували для молодших школярів сценарій інтерактивного новорічного свята «Санта Клаус у пошуках Снігуроньки», оригінальний сучасний сюжет якого не залишить байдужими ані дітей, ані дорослих.

Усе це та багато іншої корисної інформації читайте на сторінках журналу «Музичний керівник».

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230285

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4295

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді