Нагородження працівників

Зустрічайте свіжий номер журналу «Практика управління дошкільним закладом». Для вас підготовлено огляд нормативних документів, які визначають порядок нагородження педагогічних працівників, наведено корисні приклади та рекомендації експертів.

Тема листопадового номера журналу «Практика управління дошкільним закладом» — нагородження працівників. Ця процедура передбачає дотримання чіткого порядку та відповідного оформлення низки документів. Тому ми підготували огляд нормативних документів, якими врегульовано питання щодо нагородження працівників.

Для того, щоб зорієнтувати вас в окремих питаннях щодо нагородження та заохочення працівників, у журналі подано такі пам’ятки:

  • Відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства освіти і науки України;
  • Представлення до нагородження відомчими заохочувальними відзнаками Міністерства освіти і науки України педагогічного працівника навчального закладу;
  • Відзнака Президента України «Орден княгині Ольги»;
  • Внесення до трудової книжки записів про нагородження та заохочення працівника дошкільного навчального закладу.

Також наведено приклади:

  • оформлення подання про представлення до нагородження педагогічного працівника;
  • оформлення нагородного листа;
  • внесення до трудової книжки записів про заохочення працівника.

Під час атестації педагогічних працівників атестаційна комісія може прийняти рішення про відповідність працівника зайнятій посаді за умови виконання ним певних заходів. Дізнайтеся думку експерта про те, що має враховувати атестаційна комісія, приймаючи таке рішення, та яким має бути зміст заходів, спрямованих на усунення недоліків, виявлених у професійній діяльності педагогічного працівника.

Згідно з нормами трудового законодавства керівникам державних навчальних закладів та їхнім заступникам заборонено працювати за сумісництвом. А посаду вихователя-методиста іноді оцінюють як керівну. Ми спробували розібратися, чи може вихователь-методист виконувати, крім основної, іншу роботу, зокрема й за сумісництвом, на яких умовах, і як здійснюють у такому разі оплату праці.

Також у листопадовому номері журналу «Практика управління дошкільним закладом» розміщено закінчення публікації, в якій ваші колеги діляться досвідом розроблення стратегії розвитку дошкільного навчального закладу.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230329

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4305

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14824

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді