Цивільний захист у навчальному закладі

Напрям «Експертус Освіта» пропонує ознайомитися з четвертим випуском КОЗА-ДИСКа «Шаблони документів закладу освіти». У ньому Ви знайдете нормативні акти, накази та практичні рекомендації для керівника навчального закладу.

Побачив світ четвертий випуск КОЗА-ДИСКа «Шаблони документів закладу освіти», присвячений темі «Цивільний захист». Пропонуємо ознайомитися зі змістом.

Користувачі КОЗА-ДИСКа «Шаблони документів закладу освіти» неодноразово зверталися до редакції з проханням висвітлити тему «Цивільний захист», адже немає нічого важливішого за збереження життя і здоров’я дітей. Тож маємо поінформувати, що черговий випуск КОЗА-ДИСКа цілком присвячений цьому питанню.

Шаблони документів і практичні рекомендації дадуть змогу керівникові навчального закладу організувати ефективну роботу з цивільного захисту, оперативно реагувати на зміну ситуації та своєчасно доводити важливу інформацію до всіх учасників освітнього процесу.

Серед матеріалів випуску 2013.4 «Цивільний захист»:

•    нормативні акти;
•    документація з організації цивільного захисту у навчальному закладі;
•    інструкції та накази про дії за різних надзвичайних ситуацій;
•    схеми, рекомендації, пам’ятки для інформаційних стендів;
•    планування проведення Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини.

Усі документи складено відповідно до чинного Кодексу цивільного захисту України від 02.10.2012 № 5403-VI.

Ознайомтеся з четвертим випуском КОЗА-ДИСКа «Шаблони документів закладу освіти» докладніше.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол засідання атестаційної комісії

Сьогодні атестація педагогів відбувається відповідно до нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників. Згідно з цим Положенням, засідання атестаційної комісії оформляються протоколом. Хто за нього відповідає, які дані він повинен містити, як скласти Протокол засідання атестаційної комісії – читаємо далі.
1050

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді