Український школяр отримав престижну премію імені Джузеппе Шиакка

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Віталій Нечаєв, дев’ятирічний вундеркінд з України, отримав престижну премію імені Джузеппе Шиакка. Нею було відзначено геніальні здібності хлопчика, який вирізняється своїми знаннями та досягненнями.

Дев’ятирічний українець Віталій Нечаєв за надприродний хист до навчання і феноменальну пам’ять отримав титул абсолютного переможця XII Міжнародної премії імені Джузеппе Шиака (Ватикан).

Вручення премії відбулося у престижному Папському університеті «Урбаніана». Відповідальний секретар премії Василіки Бафатакі вважає Віталія геніальною дитиною, якій потрібна підтримка та допомога, повідомляє Радіо Свобода.

«Мене вразив факт, я буквально відчула мурашки по шкірі, коли у Ватиканських музеях, перед Сикстинською капелою перекладач звернув увагу хлопчика на настінні фрески, вказавши автора, і Віталій відразу розказав історію цих фресок. Отож, це геніальна дитина, сьогодні ми вшановуємо його здібності. Ми повинні йому допомогти і будемо намагатися бути поруч із ним завжди», — зазначила Бафатакі.

У 2011 році Віталія було відзначено національною премією Гордість країни у номінації «Рідкісний талант».

Не дивлячись на те, що хлопчик ще навчається у школі, він уже читав кілька лекцій з історії України студентам Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Зазначимо, що Міжнародну премію імені Джузеппе Шиака було засновано у 2001 році за ініціативи Міжнародної асоціації культури та волонтерства «Людина і суспільство». Премію названо на честь італійського юнака, студента архітектури, який вирізнявся високими моральними якостями. Її отримують талановиті люди, які є прикладом для молоді.     

Дивіться відео за посиланням.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дидактичні ігри для дітей

Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275516

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22086

Документи асистента вчителя у роботі з учнями з особливими освітніми потребами

Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
264524

Медитація: піклуємося про ментальне здоров’я — своє і учнів

Чому медитація — проста і пасивна — стає порятунком для людини? Як саме вона впливає на наш мозок та емоції? Які техніки доступні для кожного з нас, щоб віднайти свій особистий «тихий острівець» у шаленому потоці повсякденного? Використайте прості техніки, щоб допомогти собі та навчити своїх учнів
1982

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді