Український школяр отримав престижну премію імені Джузеппе Шиакка

Віталій Нечаєв, дев’ятирічний вундеркінд з України, отримав престижну премію імені Джузеппе Шиакка. Нею було відзначено геніальні здібності хлопчика, який вирізняється своїми знаннями та досягненнями.

Дев’ятирічний українець Віталій Нечаєв за надприродний хист до навчання і феноменальну пам’ять отримав титул абсолютного переможця XII Міжнародної премії імені Джузеппе Шиака (Ватикан).

Вручення премії відбулося у престижному Папському університеті «Урбаніана». Відповідальний секретар премії Василіки Бафатакі вважає Віталія геніальною дитиною, якій потрібна підтримка та допомога, повідомляє Радіо Свобода.

«Мене вразив факт, я буквально відчула мурашки по шкірі, коли у Ватиканських музеях, перед Сикстинською капелою перекладач звернув увагу хлопчика на настінні фрески, вказавши автора, і Віталій відразу розказав історію цих фресок. Отож, це геніальна дитина, сьогодні ми вшановуємо його здібності. Ми повинні йому допомогти і будемо намагатися бути поруч із ним завжди», — зазначила Бафатакі.

У 2011 році Віталія було відзначено національною премією Гордість країни у номінації «Рідкісний талант».

Не дивлячись на те, що хлопчик ще навчається у школі, він уже читав кілька лекцій з історії України студентам Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Зазначимо, що Міжнародну премію імені Джузеппе Шиака було засновано у 2001 році за ініціативи Міжнародної асоціації культури та волонтерства «Людина і суспільство». Премію названо на честь італійського юнака, студента архітектури, який вирізнявся високими моральними якостями. Її отримують талановиті люди, які є прикладом для молоді.     

Дивіться відео за посиланням.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4292

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді