Очікуйте у січні новий журнал для вихователів!

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Освітяни-«дошкільники» з нетерпінням чекають виходу першого числа унікального видання для вихователів, своєрідного інструменту для конструювання освітнього процесу з дітьми — журналу «Методична скарбничка вихователя».

Оновлення змісту і шляхів дошкільної освіти нині надає вихователям широкого простору професійно-педагогічної свободи, аби створити всі умови для цікавого пізнання і захопливого проживання дітьми кожного дня, орієнтуючись на їх потреби та інтереси.

Нове видання «Методична скарбничка вихователя» покликане полегшити вихователям процес планування за блочно-тематичним принципом та допомогти створити організовану за принципом тематичної єдності картотеку дидактичних, художніх, розвивальних засобів, які виконуватимуть роль змістової опори протягом дня. Ця картотека і є основою технології методичного конструктора.

Протягом останніх років під керівництвом доктора пед. наук Наталії Гавриш велася експериментально-дослідницька робота, у ході якої технологія використання методичного конструктора була апробована, а практика роботи експериментальних дошкільних закладів засвідчила її ефективність.

Тож перші систематизовані дидактичні матеріали, форми ведення документації, алгоритми проведення різних видів роботи з дітьми, які стануть основою картотеки методичного конструктора, для вас — у новому журналі!

Читайте докладніше
про наповнення журналу «Методична скарбничка вихователя».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення

Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11537

Дидактичні ігри для дітей

Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275527

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22097

Документи асистента вчителя у роботі з учнями з особливими освітніми потребами

Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
264542

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді