Діти створили серію малюнків на тему сталого розвитку

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

У мережі інтернет опубліковано малюнки школярів, які взяли участь у проекті «Освіта для сталого розвитку в дії». На них діти зобразили переваги раціонального використання ресурсів та відповідального стилю життя.

Організатори Міжнародного освітнього проекту для шкільної молоді та дорослих «Освіта для сталого розвитку» опублікували галерею дитячих коміксів, присвячених темі сталого розвитку. До неї було відібрано 40 найкращих робіт школярів, які взяли участь у проекті.

Кожна робота, створена за технологією малювання коміксів, є короткою історією сталого  розвитку, повідомляється на сайті проекту. У коміксах змальовано життя головних героїв, які шукають шляхи врятування людства. Для цього їм потрібно сформувати сталу поведінку та сталий спосіб життя. На шляху до поставленої мети вони дізнаються про універсальність людських сильних сторін і здібностей. Це відкриття надихає їх на нові досягнення, які перевершують існуючі уявлення про межі можливого. 

На своїх малюнках діти зобразили раціональне використання ресурсів, екодружній та відповідальний стиль життя. Наприкінці проекту було організовано виставку дитячих малюнків, а найкращі з них взяли участь у вернісажі, що проходить цими днями у Стокгольмі.

Зазначимо, що протягом червня, вересня та жовтня 2013 року у школах-учасницях проекту відбулися семінари-тренінги з малювання коміксів. Тренінги проводилися в межах короткотривалого проекту «Сприяння відповідальному способу життя через малювання коміксів для сталого розвитку», що став своєрідним доповненням проекту «Освіта для сталого розвитку».

Варто також зауважити, що Олена Пометун та Ігор Сущенко підготували українську версію посібника «Малюємо комікси щодо сталого розвитку», в якому розкрили поняття «сталий розвиток» та подали детальний опис технології створення коміксів. 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічне навантаження та оплата праці вчителів: відповідаємо на запитання

Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
3362

Тижневе навантаження педагогів: зміни у дошкіллі

З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
54511

Строковий трудовий договір з педагогами: відповідаємо на запитання

З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
24840

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59853

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді