Педагоги України отримали статус «Учитель-експерт»

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Педагоги України здобули міжнародне визнання. Унікальна однорічна програма Microsoft «Учитель-експерт» відзначила освітян, які поліпшують навчання та успішність учнів за допомогою ефективного використання технологій.

У межах реалізації програми Microsoft «Учитель-експерт» педагоги з Кіровограда, Києва та Дніпропетровська отримали почесний статус «Учителів-експертів».

Міжнародне визнання здобули: Анна Дудич, гімназія «Гармонія» м. Кіровоград, Ярослав Киричков, технічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Київ, Євген Мотурнак, ліцей № 100 м. Дніпропетровськ, Олена Васяніна, ліцей №157 м. Київ. Крім того, Заліщицька державна гімназія Тернопільської області отримала статус «Школи-ментора».

Протягом року педагоги працюватимуть у тісній співпраці з компанією «Microsoft Україна», допомагатимуть у створенні нових продуктів та інструментів для освіти, що сприятиме професійному зростанню освітян та впровадженню інновацій у навчально-виховний процес навчальних закладів.

«Я дуже вдячний міжнародному журі за таке почесне звання. Тепер у мене є доступ до найновіших технологічних розробок у сфері освіти педагогів-ентузіастів з усього світу, що допоможе мені поширювати інноваційні підходи до викладання серед колег», — сказав Євген Мотурнак, один з учителів-експертів.

Зазначимо, що програма «Учитель-експерт» є унікальною однорічною програмою, створеною з метою визнання на всесвітньому рівні педагогів, які поліпшують навчання та успішність учнів за допомогою ефективного використання технологій.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59599

Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення

Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11565

Дидактичні ігри для дітей

Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275563

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22149

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді