Рівненські студенти на один день стали керманичами міста

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Найуспішніші рівненські студенти взяли участь в акції «День із керманичами міста». Протягом одного дня вони виконували обов’язки найвищих посадовців міста. Студенти ознайомилися з роботою місцевих органів управління та здобули корисний досвід.

З нагоди Дня місцевого самоврядування у Рівному провели акцію «День із керманичами міста», в якій взяли участь рівненські студенти. 

Студентка Національного університету водного господарства та природокористування Ольга Герус посіла крісло міського голови. Інші рівненські студенти працювали її заступниками, начальниками управлінь та відділів міськвиконкому.

Усім охочим взяти участь в акції достатньо було подати заявку на сайті управління у справах сім’ї, молоді та спорту. У ній необхідно було написати про свою участь у студентському самоврядуванні, успіхи в навчанні, культурно-мистецькому, спортивному житті свого навчального закладу.

«Впевнений, що всі, хто взяв участь в акції, стануть успішними людьми, бо здобули цікавий та корисний досвід. Ми не приховували від молоді й тих проблем, які нині має місцеве самоврядування, пропонували разом шукати шляхи виходу з різних ситуацій. Держава ж має створити умови для того, аби розумні, активні й успішні люди отримали якнайширші життєві перспективи», — прокоментував міський голова Рівного Володимир Хомко.

Студенти ж пропонують зробити таке стажування тривалішим. Вони переконані, що це допоможе їм заглибитися у нагальні проблеми міста та запропонувати своє розв’язання.

Варто зазначити, що вже кілька років поспіль кращу студентську молодь Рівного стимулюють стипендіями міського голови за успіхи в навчанні. Щомісячний розмір стипендії становить 752—1000 гривень. Торік її отримували 19 студентів, з 1 січня 2014 року визначено ще 14 стипендіатів.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Освітня субвенція у 2025 році: який розподіл коштів

Освітня субвенція — це один із трансфертів, що отримують місцеві бюджети з державного бюджету на спільні цільові програми. Про обсяги освітньої субвенції та перелік витрат, на які можна витрачати кошти субвенції — у цьому огляді.
4120

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді