У квітні 2014 року відбудеться конференція «Моніторинг якості освіти: становлення та розвиток в Україні». Педагоги з усієї України матимуть можливість обговорити актуальні питання проведення моніторингу та ознайомитися з досвідом своїх колег.
Міністерство освіти і науки України (МОН) та Інститут інноваційних технологій і змісту освіти запрошують освітян взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Моніторинг якості освіти: становлення та розвиток в Україні».
Конференція відбудеться у м. Рівне 3—4 квітня 2014 року на базі Рівненського інституту післядипломної педагогічної освіти, повідомляє МОН.
Учасники працюватимуть у таких секціях:
- Освіта в Україні та проблеми оцінювання якості освіти
- Моніторинг та оцінка освіти в країнах світу
- Методологічні основи оцінювання та моніторингу якості освіти
- Концепції, моделі та програми моніторингу якості освіти в регіонах
- Організація інформаційної підтримки моніторингу якості освіти (створення сайтів, обмін інформацією)
- Моніторинг здоров’язбережувального середовища навчальних закладів.
Також у межах конференції відбудеться семінар на тему «Становлення та розвиток системи моніторингу якості освіти в Рівненській області».
Читайте докладніше.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?