Український центр оцінювання якості освіти стурбований повідомленнями про те, що ЗНО-2014 стартує з української мови. В УЦОЯО наголошують, що згідно із затвердженим календарним планом тестування розпочнеться перевіркою знань з іноземної мови.
Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що у засобах масової інформації подекуди з’являються повідомлення про те, що зовнішнє незалежне оцінювання у 2014 році стартує 3 червня тестом з української мови і літератури.
З огляду на це, в УЦОЯО наголошують: зовнішнє незалежне оцінювання у 2014 році розпочнеться перевіркою знань з іноземної мови.
Відповідне повідомлення розміщено на офіційному порталі Українського центру оцінювання якості освіти.
Для того, аби спростувати інформацію, в УЦОЯО нагадують, що Календарним планом підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році, визначено такий графік проведення ЗНО:
- 3 червня — іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)
- 5-6 червня — українська мова і література
- 10 червня — російська мова
- 12 червня — математика
- 14 червня — географія
- 16 червня — біологія
- 18 червня — фізика
- 20 червня — історія України
- 23 червня — хімія
- 25 червня — всесвітня історія
- 27 червня — світова література
Додаткова сесія триватиме з 4 по 11 липня.
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
З'ясуємо чинні положення щодо оплати праці педагогічних працівників закладів дошкільної освіти
Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.