Зустрічайте новинку від «Експертус Освіта»!

Видавничий дім «Експертус» підготував навчально-методичний посібник для роботи з дітьми старшого дошкільного та молодшого шкільного віку. У посібнику подано унікальну методику навчання дітей розповідання за серією сюжетних картин.

«Вчимося розповідати. Складання розповідей за серіями сюжетних картин на основі літературних творів» — навчально-методичний посібник від «Експертус Освіта» для роботи з дітьми старшого дошкільного та молодшого шкільного віку.

Автори посібника — видатні науковці, лауреати Державної премії України — Алла Богуш, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член Академії педагогічних наук України, та Наталія Гавриш, доктор педагогічних наук, професор.

 Чому варто придбати цей посібник?

  • У посібнику описано унікальну методику навчання дітей розповідання за серією сюжетних картин.
  • Використання цієї методики не лише забезпечує розвиток мовлення дітей, а й стимулює їхню інтелектуальну активність
  • Варіативність завдань дає змогу сповна використати пізнавально-інтелектуальний, художньо-мовленнєвий, соціально-моральний та естетичний потенціал як сюжетної картини, так і літературного твору
  • У посібнику подано методичні рекомендації щодо організації роботи за кожною серією сюжетних картин, а також для зручності користування представлено тексти відповідних літературних творів

Методичні рекомендації та 28 яскравих сюжетних картин вкладено у зручну теку

Посібник стане у пригоді фахівцям дошкільної та початкової освіти, студентам педагогічних вишів та батькам

Дізнайтеся докладніше про НОВИНКУ!

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230316

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4303

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14823

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді