Січневе число журналу «Музичний керівник» — перше, що призначено виключно для музичних керівників дошкільних навчальних закладів! Ми спромоглися на цей крок тому, що ваша, шановні музичні керівники, плідна співпраця з нами упродовж трьох років, ваші творчі пошуки та ідеї засвідчили, що ви заслуговуєте на самостійний професійний майданчик для обміну педагогічною майстерністю, обговорень нагальних питань сучасної дошкільної освіти у музичній галузі.
Як наголошує народна мудрість: «Досконалості немає меж». І це — гасло нашої невтомної й захопливої праці, мета якої — аби ви разом із нами були найуспішнішими та найкращими! Тож, у січневому числі журналу «Музичний керівник» ми вирішили подати портрет ідеального музичного керівника.
На сторінках цього числа журналу ви дізнаєтеся, яким має бути етичний кодекс музичного керівника, що таке професіограма та психограма музичного керівника дошкільного навчального закладу, чого слід прагнути і над чим працювати, аби за результатами діагностики професійної компетентності отримати найвищий оцінювальний бал.
Музичний керівник відкриває секрети світу музики своїм вихованцям насамперед на звичайних музичних заняттях. Пропонуємо вам провести з дітьми молодшої групи захопливе заняття «Зима іде — сніжок несе», у якому поєдналися пісня, гра, танок і малювання під музику. А завчасним подарунком для підготовки з дітьми старшої групи свята Весни нехай стане для вас авторський сценарій за мотивами казки Ганса Крістіана Андерсена «Дюймовочка», у якому головна героїня в переддень жіночого свята вирушає на пошуки принца.
У січневому числі журналу «Музичний керівник» використано спеціальні піктограми для молодшої, середньої та старшої груп, які спростять для вас навігацію в журналі й чітко вказуватимуть на вікову спрямованість того чи того конспекту музичного заняття, сценарію, пісень та музичних ігор. Більшість із цих піктограм вам знайома, проте відтепер вони набули нового смислового тлумачення.
Статті за темою
Усі статті за темоюВідстрочка від мобілізації для педагогів
Педагогічні працівники мають право на відстрочку від мобілізації. У статті йдеться про умови та порядок надання відстрочки від мобілізації вчителям та іншим педагогічним працівникам
20
Як оцінювати учнів 5—9 класів: нові рекомендації
Рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів затверджено МОН. Уточнимо функції, види, рівні, критерії та правила оцінювання учнів
4345
Як організувати підвищення кваліфікації педагогів: план, документи, визнання результатів
Опануєте алгоритм планування підвищення кваліфікації, щоб ефективно його застосовувати. Не пропустите жодного кроку та документа, коли працюватимете з педагогами
150427
Освітня субвенція у 2025 році: який розподіл коштів
Освітня субвенція — це один із трансфертів, що отримують місцеві бюджети з державного бюджету на спільні цільові програми. Про обсяги освітньої субвенції та перелік витрат, на які можна витрачати кошти субвенції — у цьому огляді.
4131
НМТ у 2025 році: правила, зміни, обов'язкові предмети, бали
НМТ у 2025 році відбудеться з 14 травня по 25 липня – в Міносвіти повідомили, що випускники здаватимуть 4 предмети. Які саме і за яким алгоритмом, а також де підготуватися до НМТ - говоримо у статті
30747