Січневе число журналу «Музичний керівник» — перше, що призначено виключно для музичних керівників дошкільних навчальних закладів! Ми спромоглися на цей крок тому, що ваша, шановні музичні керівники, плідна співпраця з нами упродовж трьох років, ваші творчі пошуки та ідеї засвідчили, що ви заслуговуєте на самостійний професійний майданчик для обміну педагогічною майстерністю, обговорень нагальних питань сучасної дошкільної освіти у музичній галузі.
Як наголошує народна мудрість: «Досконалості немає меж». І це — гасло нашої невтомної й захопливої праці, мета якої — аби ви разом із нами були найуспішнішими та найкращими! Тож, у січневому числі журналу «Музичний керівник» ми вирішили подати портрет ідеального музичного керівника.
На сторінках цього числа журналу ви дізнаєтеся, яким має бути етичний кодекс музичного керівника, що таке професіограма та психограма музичного керівника дошкільного навчального закладу, чого слід прагнути і над чим працювати, аби за результатами діагностики професійної компетентності отримати найвищий оцінювальний бал.
Музичний керівник відкриває секрети світу музики своїм вихованцям насамперед на звичайних музичних заняттях. Пропонуємо вам провести з дітьми молодшої групи захопливе заняття «Зима іде — сніжок несе», у якому поєдналися пісня, гра, танок і малювання під музику. А завчасним подарунком для підготовки з дітьми старшої групи свята Весни нехай стане для вас авторський сценарій за мотивами казки Ганса Крістіана Андерсена «Дюймовочка», у якому головна героїня в переддень жіночого свята вирушає на пошуки принца.
У січневому числі журналу «Музичний керівник» використано спеціальні піктограми для молодшої, середньої та старшої груп, які спростять для вас навігацію в журналі й чітко вказуватимуть на вікову спрямованість того чи того конспекту музичного заняття, сценарію, пісень та музичних ігор. Більшість із цих піктограм вам знайома, проте відтепер вони набули нового смислового тлумачення.
Статті за темою
Усі статті за темоюПедагогічні читання: нетрадиційні форми проведення
Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11536
Оплата праці педпрацівників дошкільних закладів: зміни відповідно до Закону про дошкільну освіту
З'ясуємо чинні положення щодо оплати праці педагогічних працівників закладів дошкільної освіти
7646
Дидактичні ігри для дітей
Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275526
Сходинками самоосвіти — до професійного зростання
Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22094
Документи асистента вчителя у роботі з учнями з особливими освітніми потребами
Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
264540