Що чекає на учасників ЗНО-2014?

Опубліковано календар 2014 року, в якому визначено графік випускних випробувань для абітурієнтів. Цьогоріч організатори тестування проведуть експеримент: завдання ЗНО з української мови і літератури зроблять відкритими.

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева розповіла, яким буде перше півріччя 2014 року для майбутніх абітурієнтів.

Наприкінці березня відбудеться перша перевірка знань. Пробне тестування, на яке зареєструвалося 150 тисяч осіб, проводитимуть по суботах, 22 і 29 березня 2014 року.

Випускні вечори у школах відбудуться 31 травня та 1 червня. І вже 3 червня стартує основна сесія ЗНО.

У межах проведення експерименту заздалегідь будуть оприлюднені завдання ЗНО з української мови і літератури, які використовуватимуть під час тестування абітурієнтів у 2014 році.

«Думаю, що цього року один із предметів ЗНО ми зробимо відкритим. Готуючись до складання у 2014 році тесту з української мови і літератури, найбільш масового, учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть скористатися завданнями, що перебувають у банку тестових завдань», — раніше зазначив Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.

Також Ірина Зайцева уточнила перелік речей, які можна приносити з собою на іспит.

«Будь-який електронний пристрій заборонено мати при собі. Абітурієнт повинен мати декілька ручок, щоб йому не заважало ніщо виконувати тести, документи, пляшечку з питною водою прозорою, ну і носову хустинку»,— зазначила директор УЦОЯО.

Нагадаємо, що реєстрація учасників тестування, що розпочалася 3 січня, триватиме до 5 березня включно.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Коли весняні канікули в школі — працює план

Кожен заклад освіти самостійно планує графік канікул. У декого вони розпочнуться в березні і будуть короткотривалими. Більшістю організаційних питань до весняних канікул у загальноосвітньому навчальному закладі опікується заступник директора
20018

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230758

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4318

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14844

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді