Що чекає на учасників ЗНО-2014?

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Опубліковано календар 2014 року, в якому визначено графік випускних випробувань для абітурієнтів. Цьогоріч організатори тестування проведуть експеримент: завдання ЗНО з української мови і літератури зроблять відкритими.

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева розповіла, яким буде перше півріччя 2014 року для майбутніх абітурієнтів.

Наприкінці березня відбудеться перша перевірка знань. Пробне тестування, на яке зареєструвалося 150 тисяч осіб, проводитимуть по суботах, 22 і 29 березня 2014 року.

Випускні вечори у школах відбудуться 31 травня та 1 червня. І вже 3 червня стартує основна сесія ЗНО.

У межах проведення експерименту заздалегідь будуть оприлюднені завдання ЗНО з української мови і літератури, які використовуватимуть під час тестування абітурієнтів у 2014 році.

«Думаю, що цього року один із предметів ЗНО ми зробимо відкритим. Готуючись до складання у 2014 році тесту з української мови і літератури, найбільш масового, учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть скористатися завданнями, що перебувають у банку тестових завдань», — раніше зазначив Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.

Також Ірина Зайцева уточнила перелік речей, які можна приносити з собою на іспит.

«Будь-який електронний пристрій заборонено мати при собі. Абітурієнт повинен мати декілька ручок, щоб йому не заважало ніщо виконувати тести, документи, пляшечку з питною водою прозорою, ну і носову хустинку»,— зазначила директор УЦОЯО.

Нагадаємо, що реєстрація учасників тестування, що розпочалася 3 січня, триватиме до 5 березня включно.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічне навантаження та оплата праці вчителів: відповідаємо на запитання

Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
3361

Тижневе навантаження педагогів: зміни у дошкіллі

З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
54507

Строковий трудовий договір з педагогами: відповідаємо на запитання

З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
24839

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59837

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді