Зміст цього номера журналу тематично багатий. У ньому вміщено публікації щодо підвищення професійної майстерності, створення безпечних умов навчання та виховання дітей, збереження їхнього здоров’я, кадрових та господарських питань тощо.
Зокрема, до вашої уваги — нормативно-правові документи, що стосуються організації харчування учнів, пам’ятка щодо обов’язків осіб, відповідальних за організацію харчування учнів, приклад оформлення наказу про створення комісії з бракеражу продуктів харчування та продовольчої сировини. Принагідно подано статтю про профілактику залізодефіцитних станів у дітей шляхом організації раціонального харчування.
Детально описано порядок проведення спеціального розслідування нещасного випадку. Також роз’яснено особливості присвоєння педагогічних звань та оплати праці вчителя, який викладає кілька навчальних предметів і має різні педагогічні звання.
Як і завжди, подано моніторинг нових нормативно-правових актів та роз’яснення експертів, які цього разу стосуються тривалості робочого часу вчителів та надання методичних днів, оплати праці педагогічних працівників, установлення їм доплат і надбавок.
Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації — на сторінках лютневого номера журналу «Практика управління закладом освіти».
Статті за темою
Усі статті за темоюСкладаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59609
Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення
Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11566
Оплата праці педпрацівників дошкільних закладів: зміни відповідно до Закону про дошкільну освіту
З'ясуємо чинні положення щодо оплати праці педагогічних працівників закладів дошкільної освіти
7795
Дидактичні ігри для дітей
Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275563
Сходинками самоосвіти — до професійного зростання
Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22149